Ağu 5

05 – 11 Ağustos 2019 Haftası AstroLogos Yorumları

Bu hafta şans ve bereket gezegeni Jüpiter Retro hareketini tamamlıyor. Geçen hafta da Merkür Retro hareketini tamamlamıştı, biraz rahatlama ve ektiklerimizi biçme zamanı önümüzdeki haftadan itibaren bizimle olacak gibi duruyor…

Jüpiter’in Yay burcundaki hareketi ile doğum haritanızdaki ilgili evde bolluk, bereket hatta şans sizinle olmaya devam edecek, burç yorumlarımda sizin için olası konuların neler olabileceğini bulabilirsiniz.

Tabii bu yaz döneminde yaşadığımız olaylara daha doğru olduğuna inandığımız, geçmişte yaptığımız ve yanlış olduğunu anladığımız tepkileri vermemek konusunda Satürn Retro’su halen iş başında olacak. 19 Eylül’de Satürn’de Retro hareketini tamamlayınca daha da rahat bir nefes alabileceğiz gibi duruyor.

Herkese, aşk, sağlık, huzur, eğlence dolu iyi birhafta dilerim…

Sevgili Koçlar, bu sene Jüpiter size hobileriniz, eğitim hayatınız veya yurt dışı projeleriniz ile ilgili destek veriyor. Nisan ayında başladığı Retro hareketi sebebiyle bu konulardaki gelişmelerin istediğiniz seviyede olmadığını düşünüyorsanız, bu ay sonundan itibaren rüzgarın arkanızdan estiğine tanık olmaya başlayabilirsiniz.

Sizin için bu senenin en zorlayıcı konusu iş hayatınız ve toplum içerisindeki rolünüz gibi duruyor. Bu alanlarda da Eylül ortalarından itibaren olaylar gelişebilir ve aslında tam a istediğiniz seviyeye gelebilir.

İyi haftalar…

Sevgili Boğalar, maddi konular sizin uzmanlık alanınız. Kendi emekleriniz dışındaki alacak/verecek konularında olaylar Jüpiter’in düz hareketi ile istediğiniz şekilde şekillenmeye başlayabilir.

Kredi, vergi, borç gibi ödemeleri hızla halledebileceğiniz gibi, prim, miras gibi alacaklarda tahmininizden daha olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Hobilerinize ayırdığınız vakit, eğitim hayatınız veya yurtdışı ile ilgili olaylarda sizi zorlayan durumlar sizi biraz daha düşündürebilir. Fakat doğru yaklaşımların artık neler olduğunu biliyorsunuz gibi

İyi haftalar…

Sevgili İkizler,ilişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınız hakkında olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz, olayların tam da istediğiniz gibi aktığını hissedebileceğiniz bir dönem başlıyor. Jüpiter, tam zıttınız olan Yay burcunda düz hareketine başladığında size de ilişkilerinizle ilgili destek vermeye kaldığı yerden devam edecektir. Bekar ikizler için evlenmek için doğru bir yıl olabilirJ

Mahkeme veya resmi makamlarla çözmeniz gereken konularınız varsa, Eylül ayından sonra buralarda da olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Merkür’ün Retro hareketini tamamlaması size yaşam enerjinizin geri dönmesi olarak geri dönecektir.

İyi haftalar…

 

 

Sevgili Yengeçler, 2019 ve 2020 yıllarının başrolünde olmaya devam ediyorsunuz. Sizi kendinizle ilgili konularda zorlayan Temmuz ayından sonra nispeten daha rahat geçirebileceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Günlük rutinlerinizde yoğun bir trafik sizi bekliyor olsa da şansın da yanınızda olduğunuzu hissettikçe gelişmeler hayatınız için olumlu olacaktır. Jüpiter, günlük hayatınızı ve sağlığınızı destekleyecek enerjiler verecektir.

İlişkinize, evliliğinize veya ortaklığınıza bakış açınızı biraz değiştirip, davranışlarınızı geçmişteki yanlışlarınızdan ayırmanızı tavsiye ederim.

İyi haftalar…

 

Sevgili Aslanlar,yazın tam ortasındayız ve gökyüzündeki enerjiler sizin aşina olduklarınızla dolu. Bu hafta sonunda Merkür’de Aslan burcuna geçecek ve akıl yürütme, iletişime geçme konularında da tam istediğiniz gibi olabilmenize olanak sağlayacak.

Jüpiter’in size şans ve bereket getireceği konu aşk hayatınız, yaratıcılığınız, çocuklarınız ve yaşadığınız keyifli anlarınız olacaktır. Güzel gelişmelerle moralinizin yükseleceği, hayat enerjinizin artacağı bir ay sizi bekliyor.

İyi haftalar…

Sevgili Başaklar, sizin döneminize doğru yaklaşıyoruz. İki hafta sonra Güneş sizin burcunuza geçecek ve sizin de yeni Güneş Döngüsü yılınız başlayacak. Böylelikle 1 yıl boyunca hayatınızı ilgilendirecek yeni konular gündeminizde üst sıralarda almaya başlayacak.

Jüpiter’in Retro hareketini tamamlaması ile aileniz, eviniz, yuvanız ile ilgili konularda bolluk ve bereket sizinle olacaktır. Aile üyesi sayınız artış gösterebilir, evinizi büyütebilir veya yeni mobilyalar ile konforunuzu arttırma yoluna gidebilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Merkür’de Retro hareketini tamamladığında, mantık ve kuvvetli iletişim gerektiren durumlarda kendinizi daha rahat hissetmeye başlayabilirsiniz.

İyi haftalar…

 

 

Sevgili Teraziler, yoğun bir iletişim dönemi sizi bekliyor...Belki de hayatınızda daha önce iletişime geçmek durumunda kalmadığınız yepyeni kanallar ve insanlarla yoğun bir trafik içerisine girebilirsiniz. Kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız veya akrabalarınızla normalden daha fazla görüşmeye başlayıp, hayatınızın her konusunda desteklerini hissedebilirsiniz.

Gündelik hayatınızı kapsayacak konularda, radikal kararlar almadan önce çevrenizdekilerden destek almanız lehinize olacaktır.

Platonik olarak ilgilendiğiniz birileri varsa, bu hafta beklenmedik bir karşılaşma söz konusu olabilir.

İyi haftalar…

Sevgili Akrepler,kendi emeklerinizle kazandığınız gelirlerinizde şanslı ve bereketli gelişmeler pek yakında sizinle 🙂 Tabii biz gelirlerinizde bu aratışı beklerken harcamalarınızda kontrolünüz dışında bir artış gösterebilir, aman dikkat. Paranızın bereketlendiğine tanıklık edeceğiniz, istediklerinize ulaşmak için yeterli paranız olduğunu düşünmeye başlayabileceğiniz bir döneme başlıyorsunuz. Yurtdışı ile ilgili konularda sizin kontrolünüz dışında gelişmeler olabilir, çok da zorlamadan, hayatı akışına bırakmak en doğrusu olacaktır.

İyi haftalar…

 

Sevgili Yaylar, bu aralar öyle hissetmeseniz de bu yılın en şanslı burcu sizsiniz diyebiliriz...Jüpiter tüm yıl boyunda Yay burcunda seyahat edecek ve haritasında sizinki gibi kuvvetli Yay etkisi olanlara adeta şans dağıtacak...sizinle ilgili herhangi bir konuda bu etkiyi yaşayabilirsiniz, işiniz, eviniz, görünüşünüz vs…Nisan'dan bu yana girdiği Retro hareketi sebebiyle bu şansınızı pek de hissedememiş olsanız da, önümüzdeki haftadan itibaren yine rüzgar arkanızdan esecek ve sanki gökyüzünün özel koruması altında olacaksınız. Sizin için olumlu olduğunu düşündüğünüz projelere başlamak için Ağustos sonu doğru bir zaman olabilir.

İyi haftalar…

 

Sevgili Oğlaklar,Satürn sizin burcunuzdaki Retro hareketine devam ediyor. Bu da sizi bazen çok zorlasa ve sıkışmışlık hissi yaratsa da, aslında Satürn okul müdürü gibidir, size hayata dair bir şeyler öğretmeye çalışır. Geçmişinizdeki hatalarınızı bir daha tekrarlamamanız için çalışır. Tekrarlamadığınızı gördüğünde de sizi mezun eder yani çok daha mutlu ve refah bir hayata ulaşırsınız. Biraz daha sabredin, aralık ayında Satürn burcunuzdan ayrılacakJ

Jüpiter de bu haftaki düz hareketi ile birlikte kaygı ve korkularınızı azaltmanıza yönelik olumlu etki yapacaktır.

İyi haftalar…

Sevgili Kovalar,yeni arkadaş grupları ve projelerle ilgili etrafınızdaki kalabalıkların artabileceği bir döneme giriyorsunuz. Son derece yaratıcı ve arkadaş canlısı tavrınız ile bu kişileri kalıcı dostluklara dönüştürmeniz de çok olası olacak. Bilinçaltınızdaki kaygı ve korkulardan kurtulmak için hayatınızın bundan önceki dönemlerinde yaptığınızı düşündüğünüz yanlışlarınızı gözden geçirip, bu sefer farklı davranmaya özen göstermelisiniz.

Güneş’in tam zıttınız olan Aslan burcunda ilerlemesi sizin de hayatınızda yeni gelişmelerin oluşmasına sebep oluyor.

Uranüs’ün bu ay içerisinde Retro hareketine başlayacak olması sizi de kararlarınızda çok beklenmedik yönlere saptırabilir.

İyi haftalar…

 

Sevgili Balıklar, iş hayatınızda şans ve bereket yine sene başındaki randımanına dönecek gibi duruyor. Jüpiter'in buradaki düz hareketi size de çok olumlu sonuçlar yansıtacağa benziyor. Ağustos sonu itibari ile çok daha net deneyimlemeye başlayacağınız bu bereketli dönem önümüzdeki hafta başlayacak gibi düşünebilirsiniz. İş hayatınız yoksa, bu şans ve bolluk toplum içerisindeki rolleriniz için yorumlayabilirsiniz. Başarmak istediklerinizi başarmak için Jüpiter tam destek verecektir.

İyi haftalar.

About the Author:

Comments are closed.