Ağu 19

09 – 25 Ağustos 2019 Haftası AstroLogos Yorumları

Gökyüzü Başak Burcu enerjisine hazırlanıyor! Yaz rehaveti sonrasında, işe güce sarılmak için motivasyonumuz artıyor!

Bu hafta başında önce Venüs Başak burcuna geçecek arkasında da Güneş…Yani 23 Ağustos itibari ile Başak burcunda olanların dönemi başlayacak. Gökyüzü sorumluluk sahibi, çalışkan, titiz ve detaycı Başak enerjisi ile dolacak.

24 Ağustos’ta Venüs ve Mars bir araya gelerek ilişkimizi, aşkı, estetik ve sanatı hayatımızın merkezine almamızı sağlayacak. Bekar olanlara aşk müjdesi zamanı…Bir sonra bir araya gelişleri 2022 yılında olacak.

Herkese, aşk, sağlık, huzur ve başarı dolu iyi bir hafta dilerim…

Sevgili Koçlar, her gün yapageldiğiniz, gündelik rutinlerinizi düzene koyma, baştan kurgulama dönemi başlıyor…

Enerjisi bol fıtratınız ile çalışmaktan, üretmekten pek de rahatsız olmuyorsunuz fakat bir süredir iş hayatınızda ve toplum içerisindeki rolünüzde karşınıza çıkan zorluklara artık hayatınızın akışını değiştirerek de çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Günlük planlarınızı baştan kurgulayıp, sizi daha rahat hareket ettirecek bir düzen oluşturabilirsiniz, fazla mükemmeliyetçi davranmayın yeter….

İyi haftalar…

Sevgili Boğalar, hem geçen hafta yaşanan Dolunay hem de Uranüs’ün burcunuzdaki Retro hareketi, hayatınızda finansal konular ile ilgili yeni bir dönem başlatabilir. Kendi emeklerinizle kazandıklarınızı, farklı araçlarla yatırıma yönlendirmek, iş veya pozisyon değişikliği ile gelirlerinize odaklanmak gibi durumlar oluşabilir. Tabii insanların hayal gücü, hayatın yaratıcılığı kadar çok olmadığı için senaryonun ne olacağını tam olarak bilemeyiz…

Bu aralar çocuklarınızın gelişimi veya çocuk sahibi olmak ile ilgili yeni planlar yapabilirsiniz.

İyi haftalar...

Sevgili İkizler, eviniz ve yuvanız ile ilgili konularda bazı düzenlemeler ve yenilikler yapma motivasyonunda olabilirsiniz. Sonbahara doğru ilerlerken, bahar temizliği ile başlayıp, bozulan eşyalarınızın yenilerini almak gündem konularınız içinde olabilir.

Geçen hafta yaşanan Dolunay’ın etkisi de bu hafta sonuna doğru yavaş yavaş kaybolacaktır; tabii size özellikle yurtdışı ile ilgili bağlantılar, eğitim hayatınız veya hobileriniz hakkında yeni farkındalıklar yaşatmış olarak…

İyi haftalar...

 

 

Sevgili Yengeçler, kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, dostlarınızla dolu dolu geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Bu kişilerle iletişimizi arttırıp, kendinizi biraz da ebeveyn konumuna sokup, dertlere derman bulabilmek için kolları sıvayabilirsiniz.

Geçen hafta yaşanan Dolunay’da gelirleriniz ve harcamalarınız arasındaki dengeyi bulmak konusunda bazı kararlar ve hamlelerde bulunmuş olabilirsiniz.

Bu yıl Ocak ve Temmuz aylarında yaşadığınız Tutulmalarla birlikte yaşadıklarınız, hayatınızın nasıl olması gerektiği hakkında sizi bazı kararlar almaya yöneltmiş olabilir. Henüz tutulmalar bitmedi, önümüzdeki yılın sonuna kadar hayatınızın farklı yönlere evrilebilir…

İyi haftalar…

 

Sevgili Aslanlar, Güneş sizin burcunuzdaki yolculuğunu bu hafta tamamlayacak. Önümüzdeki bir yıl boyunca hayatınızda gündem olabilecek konuların neler olacağını yaşadıklarınızı analiz ederek anlayabilirsiniz. Bu haftadan itibaren kendi emekleriniz ile kazandığınız maddi gücünüz ve harcamalarınıza odaklanma zamanı…

Geçen haftaki Dolunay size ilişkinizdeki eksik veya yanlış yanları göstermiş, isteklerinizi net olarak anlamanıza sebebiyet vermiş olabilir. İlişkinizi taşımak istediğiniz konum ile ilgili harekete geçmek için bu hafta iyi bir hafta olabilir.

İyi haftalar…

Sevgili Başaklar, hazır mısınız? Bu hafta gökyüzü Başak enerjisi ile dolup taşmaya başlayacak. Kendinizi her zamankinden daha temkinli, sorumluluk sahibi, çalışkan hatta detaycı hissetmeye başlayabilirsiniz. 24 Ağustos’ta Venüs ve Mars burcunuzda bir araya gelecek. Bu iyi haber, bekarlar için aşk müjdelerken, ilişkisi olanların bu ilişkilerini hayatının temeli haline getirme iç güdüleri artabilir. Venüs ve Mars kavuşumu size çekicilik, estetik konulara önem vermek gibi enerjiler de verecektir.  Sağlığınız ve hayat enerjiniz istediğiniz ritme gelecektir.

İyi haftalar…

 

 

Sevgili Teraziler, bilinçaltınızdaki kaygı ve korkularınız üzerinde detaylı bir temizlik yapmak için uygun bir süreç başlıyor…Size ait olmadığını, çevrenizdekilerin tepkileri ve düşünceleri ile şekillendirdiğiniz endişelerinizden kurtulmadan kendi mutluluk tanımınızı yapmanız zor gözüküyor. Bu dönemi iyi kullanarak kaygılarınızın üzerine gitmek iyi bir seçenek olabilir.

Platonik bir ilişki yaşadığınızı düşünüyorsanız, geçen haftaki etkili Dolunay’ın etkisi ile artık bu hislerinize bir son vermek konusunda harekete geçebilirsiniz.

Hayat yolculuğunuzda artık beraber ilerlemek istemediğiniz arkadaş çevreleriniz ve dostlarınız hakkında da harekete geçebilirsiniz.

İyi haftalar…

Sevgili Akrepler, bu aralar arkadaş gruplarınızda sıklıkla aranan sima siz olabilirsiniz 🙂 Etrafınızda sizi sevenlerle birlikte kendinizi geleceğe daha güvenli ve huzurlu bakarken bulabilirsiniz. Tabii hayatınıza alacağınız kişileri ince eleyip sık dokuyacağınız bir süreç de sizi bekliyor. Mantığınızla da onaylayabildiğiniz dostluklarınızın çok daha uzun süreli olacağına, bencil ve kişisel tavırlar içinde olanların hayatınızda çok da yeri olamayacağına karar verebilirsiniz.

İyi haftalar…

Sevgili Yaylar, her zaman söylüyorum, söylemekten de vazgeçmeyeceğim, bu yıl hayatınızın gönlünüzce akması için gökyüzü yanınızda…Jüpiter’in geçen hafta Retro hareketini de tamamlaması ile istediğiniz şanslı gelişmelere bu haftadan itibaren ulaşabilirsiniz.

Geçirdiğimiz Bayram tatili sonrasında iş hayatına çok motive olarak dönebilmeniz yüksek ihtimaller içerisinde... İşleri kolayca halledebilecek olumlu yaklaşımlarınız ile çevrenizdekilerin sempatisini toplayacağınız bir döneme başlıyorsunuz. Kariyerinizi her zamankinden daha ciddiye alıp, olumlu sonuçlar ile projelerinizi sonlandırmak için kolları sıvayabilirsiniz.

İyi haftalar…

Sevgili Oğlaklar, Güneş’in bu hafta Başak burcuna geçişi ile sizde özellikle iş hayatınız ve sorumluluklarınız ile ilgili kendinizi çok motive hissetmeye başlayabilirsiniz. Satürn'ün Oğlak burcundaki seyahati ile son 1,5 yıldır bazen hayatınızın istediğiniz gibi gitmediğini düşünseniz de aslında bu zamanlar size çok şey öğretti. Aralık ayından itibaren öğrendiklerinizle beraber yeni davranış modelleri geliştirebilecek ve istediğiniz konularda çok daha hızlı ilerleme sağlayabileceksiniz. Bu haftadan itibaren de öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu, eğitim hayatınız, hobileriniz veya yurtdışı konularında çalışmalara başlayabilirsiniz.

İyi haftalar…

Sevgili Kovalar, son bir aydır, ilişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınız hakkında önemli farkındalıklara ulaşmış olabilirsiniz. Hayatınızda ilişki manasında sizi neyin mutlu neyin mutsuz ettiğini analiz ettiğiniz bir dönem geçirdiniz. Geçen hafta burcunuzda yaşanan Dolunay ile birlikte de cesur adımlar atarak, size artık mutluluk vermeyen durumları hayatınızdan çıkarma kararı almış olabilirsiniz. Her bitiş yeni bir başlangıç, yaratıcılığınız sayesinde her durumun üstesinden gelebileceksiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Balıklar, hayatınızdaki kritik kararlarınızı hızla almak yerine, aileniz ve güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerine de danışmanız yararınıza olacaktır. Evliyseniz evliliğiniz, ciddi bir ilişki içerisindeyseniz ilişkiniz veya ticari bir ortaklığınız varsa, ortaklığınız önümüzdeki haftalarda kafanızı meşgul eden konular içerisinde olabilir. Somut adımlar atarak, geleceğinize güvenle bakmanızı sağlayacak hamlelerde bulunabilirsiniz. Çok duygusal olmanıza rağmen, gökyüzündeki enerjiler bu aralar mantığınızı da etkili olarak kullanabilmenize destek olacaktır.

İyi haftalar...

About the Author:

Comments are closed.