Haz 10

10-16 Haziran 2019 Haftası AstroLogos Yorumları

Uzun bayram haftasından sonra, bu hafta gökyüzü sakin. Çok kritik gezegen hareketlerinin olmayacağı, hafta sonuna doğru 17 Haziran Pazartesi yaşayacağımız Dolunay’ın enerjisine gireceğimiz bir haftadayız. İkizler burcunun son derecelerinde olacak bu Dolunay anının yükseleni Başak burcu olacak. İkizler, Yay, Başak ve Balıkların biraz daha fazla etki altında kalacağı bir Dolunay yaşanacak. Kapatılması, hayatımızdan çıkması gereken konuları anlayacağımız ve bu uğurda adım atacağımız bir hafta sonu bizi bekliyor.

Herkese, sağlık, huzur, başarı dolu iyi haftalar…

Sevgili Koçlar, bu sene iş hayatınız veya toplum içerisindeki yeriniz ile ilgili konularda hayat bazen istediğiniz gibi akmıyor olabilir. Geçmişte yaptığınız hataları düşünerek bunları tekrarlamamaya özen göstermeniz lehinize olacaktır. Bu senin sonun kadar işler yoluna girecektir.

Geçen haftaki Yeni Ay ile birlikte de kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız veya akrabalarınız hakkında yeni durumlar, kararlar oluşmuş olabilir. Bu hafta yenilikleri hayatınıza çekebilmeniz için nispeten sakin geçecektir.

İyi haftalar…

Sevgili Boğalar, finansal konularda yeni gelişmelerin olabileceği bir haftadasınız. Yeni insanlarla tanışıp, iş ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz bir süreçtesiniz. İyi haber şu ki, ailenizden veya dışardan alacağınız maddi destek konularında şans yanınızda olacak. Tahmininizden daha bereketli bir süreç yaşayabilirsiniz.

Geçen hafta yaşanan Yeni Ay’ın da konusu sizin için finansal kaynaklarınızdı, önümüzdeki hafta yaşanacak Dolunay’da da gündem bu olacak. Bir dönemi kapatıp, yepyeni bir döneme başlama kararı alabilirsiniz.

İyi haftalar…

Sevgili İkizler, sizin döneminizi yaşamaya devam ediyoruz. Ne demek sizin döneminiz? Yani Güneş İkizler burcunda ilerliyor ve gökyüzündeki hakim enerji İkizler burcu enerjisi. Etrafınızda kalabalıkların olmasını istediğiniz, yeni insanlarla tanışmaktan imtina etmediğiniz, bol sohbetli ortamları tercih ettiğiniz bir dönemdesiniz.

Bu dönemde hayatınızın diğer insanlardan ayrılan herhangi bir konusunda yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Tabii yeni başlangıçlar öncesinde artık hayatınıza faydası olmadığını düşündüğünüz konularda bazı sonlanmalar, vazgeçişler hatta kapanışlar yapmanız gerekebilir. Bu hafta sonuna doğru artık enerjinize katkı sağlamayan konuları daha net analiz etmeye başlayacaksınız…

İyi haftalar…

Sevgili Yengeçler, Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesi ile birlikte, gökyüzü duygularla hareket edebileceğimiz enerjiler altına girmeye başlıyor…Sizin döneminiz yaklaşıyor.

Bu sene sizin için diğer senelerden biraz daha farklı olabilir çünkü Temmuz ayında yaşanacak Tutulmalar Yengeç-Oğlak aksında olacak. 2 Temmuzda Güneş tutulması ile başlayacak bu tutulma döneminde hayatınızda çok radikal değişimler yaşayıp, kritik kararlar alabilirsiniz. Güneş tutulmaları çok etkili Yeni Ay lar olup aslında yenilik enerjisi barındırır. Tutulma zamanı yaklaştıkça detaylara yer vereceğim ama bilmelisiniz ki şimdiden bu enerjiler oluşmaya başladı…

Hayatınızdaki tüm yeniliklerin yüksek faydanıza olacağı iyi haftalar…

Sevgili Aslanlar,genel olarak hayattan aldığınız keyif, aşk hayatınız ve eğer varsa çocuklarınız ile ilgili konularda şanslı ve huzurlu bir senedesiniz. Bu hafta sonuna doğru iyice yükselen enerjiler ile arkadaş çevreniz ve sizi mutlu kılan olaylar arasında bazı farkındalıklara ulaşabilirsiniz. Neyi ne zaman yaptığınızda kendinizi daha mutlu hissettiğinize odaklanıp, mutsuzluk kaynaklarını hayatınızdan uzaklaştırmaya gayret edebilirsiniz. Zaten geçen hafta yaşanan Yeni Ay ile birlikte de çevrenize yeni insanlar girmiş, yeni ortamlarda bulunmaya başlamış olabilirsiniz.

İyi Haftalar…

Sevgili Başaklar, her ne kadar sizin döneminizi yaşamamıza daha vakit olsa da, bu ay kritik gökyüzü olaylarında başrolde siz de varsınız. Geçen haftaki Yeni Ay anının yükseleni Başak burcuydu, önümüzdeki haftanın ilk günü meydana gelecek Dolunay anının da yükseleni Başak burcu olacak.

Hepimizin hayatlarında “Dönemler” var…Yeni dönemler açıyoruz bazen de bazı dönemleri kapatıyoruz. Farkındalıklarımız, tecrübelerimiz karar vermemizde önemli rol oynuyor. Bazen de çevremizdeki insanlar kararlarımız üzerinde etkili oluyor. Geçen hafta özellikle iş hayatınız ile ilgili yeni algılar ve kararlar oluşturdunuz, bu hafta sonuna doğru da kapatmak, değiştirmek, hayatınızdan çıkarmak istediğiniz durumları iş hayatınız ve yuvanız ile ilgili konularda şekillendireceksiniz.

İyi haftalar…

Sevgili Teraziler, kendinize vakit ayırmak, hayatta yapmak istediklerinize ulaşmak konusunda motivasyonunuzun yüksek olacağı bir süreçtesiniz. Çok yakın arkadaşlarınızın desteğini alabileceğiniz bu dönemde özellikle hafta sonuna doğru size artık mutluluk vermediğini düşündüğünüz konuları belirleyip bazı vazgeçişlerde bulunabilirsiniz. İletişim kanallarınızı gözden geçirip, doğru iletişimi doğru yerden yapmak konusuna özen gösterebilirsiniz.

İş hayatınızdaki duygusal kararlarınız artış gösterebilir. Etrafınızdaki insanları mutlu etmek, sadece duygularınızla kararlar almaktan daha fazlası…Mantığınızı her kararınızda önde tutmaya çalışmalısınız.

İyi haftalar…

Sevgili Akrepler, bu hafta başında gelirlerinizle ilgili konularda kendinizi çok şanslı ve bereketli hissedebilirsiniz. Finansal konularınızda kendi emeklerinizle kazandıklarınıza yeni bir yön vermek için ailenizden destek alabilirsiniz. Örneğin yeni bir yatırıma başlayabilmek adına destek istemek için uygun bir zaman. Tabii hep söylediğim gibi gökyüzü iki yönlü çalışır, siz gelirlerinizde ciddi bir artış beklerken bu artış giderlerinizde olabilir. Harcamalarınızı kontrol altına almaya çalışmanız lehinize olacaktır.

Kardeşleriniz, çok yakın arkadaşlarınız veya akrabalarınızla ilgili konularda iletişim kazalarına dikkat…

 

İyi Haftalar…

Sevgili Yaylar, Güneş tam karşıt burcunuz olan İkizler burcundaki yolculuğuna devam ediyor. Bu da sizin için aslında önemli bir dönemde olduğumuzun habercisi niteliğinde. Özellikle evliliğiniz, ilişkiniz, ortaklığınız ile ilgili konularda bazı yeni gelişmeler, farkındalıklar yaşıyor olabilirsiniz. Geçen haftaki Yeni Ay enerjisi ile yaşadığınız yeniliklerin ardından bu hafta sonuna doğru yeni kararlarınıza hizmet etmeyen gelişmeleri hayatınızdan çıkarma kararı alabilirsiniz. Hayatınızın hareketli ve yeniliklere gebe bir sürecindesiniz.

Tabii bu yılın en güzel gelişmesi bu hafta da sizinle beraber; Jüpiter adeta her adımınızda sizi koruyor, şans ve bereket getiriyor.

İyi Haftalar…

Sevgili Oğlaklar, sizin için önemli bir yaz mevsimi olacak. Bu sene Tutulma mevsimlerinin en kuvvetli etki alacak olanlarından biri sizsiniz. Bu kötü bir şey demek değil sadece hayatınız değişecek demek. Tam da istediğiniz, hayal ettiğiniz yöne evrilerek sizi yeni bir hayata taşıyacak. Yaşarken çok fark etmesek de hayatta başımıza gelen her şey aslında bizi hayallerimize taşımak, arzu ettiğimiz hayata bir adım daha yaklaşabilmemiz için geliyor. Değişim insanoğlunu çoğu zaman korkutsa da hayatın temeli değişimde saklı…

2 Temmuz'da yaşanacak Tam Güneş tutulmasında sizin için temel konu ilişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınız olacak gibi duruyor. Güneş tutulmaları aslında çok kuvvetli Yeni Aylardır, bu açıdan bakıldığında sizi bu konular ile ilgili yeni bazı kararlar, dönemler bekliyor diyebiliriz.

İyi haftalar…

Sevgili Kovalar,bu hafta gündelik hayatınızı yaşarken normalden biraz daha fazla duygusal tepkiler verebilirsiniz. Kararlarınızı etkileyecek kadar duygularınıza kapılmak istemeseniz de sanki hayatın akışı da sizi bu konuda seçeneksiz bırakacak nitelikte olabilir. Kardeşleriniz veya çok yakın dostlarınızla ilgili biraz daha fazla empati yaparak ilerlemeye özen göstermeniz lehinize olacaktır.

İçinde bulunduğumuz enerjiler özellikle aşk hayatınız, hayattan aldığınız keyif ve çocuklarınızla ilişkileriniz açısından çok olumlu gelişmeler getirebilir.

İyi haftalar….

Sevgili Balıklar, siz de bu aralar kritik gökyüzü olaylarında önemli etki alanlardan birisiniz. Bu ay yaşanan ve yaşanacak Yeni Ay ve Dolunaylarda yükselen Başak- Balık aksı olduğundan sizi de etkisi altına alan enerjiler var. Bu hafta sonuna doğru enerjisini iyice hissetmeye başlayacağımız Dolunay’da sizin için önemli konular eviniz, yuvanız, aileniz olacak gibi duruyor. Yeni bir eve taşınma, evinizi değiştirme gibi her türlü değişim gündeminizde olabilir.

Hayatınızın değiştiği, kendinizi yenilik sürecine teslim etmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz.

İyi haftalar…

About the Author:

Comments are closed.