Eyl 16

16-22 Eylül 2019 haftası AstroLogos

Gökyüzünün en zorlayıcı enerjisini yansıtan Satürn, bu haftadan itibaren rahat bir nefes aldıracak!

Astroloji’de, Satürn dersleri ile anılır. Hangi burçta, doğum haritamızda hangi evde seyahat ediyorsa, o ev konuları ile ilgili zorlu süreçler yarattığına inanılır. Nisan ayından beri Retro hareketini yapan Satürn, 18 Eylül itibari ile normal hareketine geri dönecek. Yani bizi hangi konularda zorluyorsa, dozu normale dönecek…Mart ayında Oğlak burcundaki hareketini tamamlayıp, Kova burcuna geçiş yapacak olan Satürn’ün ödülleri de boldur…Geçtiğimiz 1,5 yıllık süreç içerisinde derslerinizi alıp, yeni davranış modelleri ile yola devam etmeye başladıysanız, mükafatınız da gecikmeyecektir.

Herkese, aşk, sağlık, huzur, cesaret ve başarı dolu bir hafta dilerim…

Sevgili Koçlar, Satürn son 1,5 yıl içerisinde sizi özellikle iş hayatınız ve toplum içerisindeki rolünüz ile ilgili zorlu bir sürece sokmuştu, nefes alma vakti yaklaşıyor!

İş yeri değişikliği, istediğiniz terfi için normalden fazla emek harcamak gibi konularda ne ektiyseniz biçme vakti yaklaşıyor. Önümüzdeki haftalarda olayların hızla çözülmeye başladığına tanıklık edebilirsiniz.

Sağlıklı, huzurlu, başarılı bir hafta dilerim.

 

 

Sevgili Boğalar, eğitim hayatınız, yurtdışı konuları veya büyük hayat planlarınız ile ilgili sizi zorlayan, düşündüren enerjiler dağılıyor!

Satürn 9. Evinizde seyahat ederken, sizi de yukarıda belirttiğim konularda biraz zorladı. Henüz tamamen dağılmamış olsa da, Nisan ayından beri zorlayan kuvvetli etkisi biraz hafifleyecek. Eğitim hayatınız, yurtdışı ile ilgili konularınız veya hayatınızdaki yeni planlar ile ilgili kendinize yeni bir hareket planı çıkarmayı düşünebilirsiniz. Tabii, geçmiş tecrübelerinizi bir kenara itmeden karar vermeniz lehinize olacaktır…

Keyifli bir hafta dilerim.

 

Sevgili İkizler, gündeminizden düşmeyen bir mahkeme konusu, ödenmesi gereken borçlar veya miras, prim gibi alacaklarla ilgili düşüncelerinizin biraz rahatlayacağı bir dönem yaklaşıyor…

Sonuçlanmasını istediğiniz dava konunuz önümüzdeki haftalarda rasyonel ve akılcı adımlarla ilerlediğinizde sonuçlanabilir. Kendi emekleriniz dışında almanız veya ödemeniz gereken maddi yükümlülüklerde sizi zorlayan durumlar oluştuysa biraz daha çözüme yakın olduğunuzu hissetmeye başlayabilirsiniz

Evinizi değiştirmek veya bazı değişiklikler yapmak da gündeminizde üst sıralarda olabilir.

İkili ilişkiler, evliliğiniz veya ortaklığınızda şans halen yanınızda…

İyi haftalar.

 

 

 

Sevgili Yengeçler, ilişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınızda sizi zorlayan kara bulutlar dağılıyor…

2019 ve 2020 yılları hayatınızda beklenmedik gelişmelerin olabileceği yıllar. Hem kendiniz hem de ilişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınız hakkında yepyeni bir dönem başlayabilir. Bu haftadan itibaren evliliğinizde veya ilişkinizde sizi zorlayan durumların biraz hafiflediğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Önümüzdeki haftadan itibaren aile ilişkilerinizi dengede tutmak, aile bireylerinin gönüllerini yapmak konularında başrolü üstlenebilirsiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Aslanlar, günlük hayatınızda sizi mutsuz eden konuları ele alıp, baştan şekillendirmek isteyebileceğiniz bir dönem başlıyor…

Kendi emeklerinizle kazandığınız maddi gücünüz ile ilgili yoğun performans göstermeniz gereken bir sürece başladınız, bu haftadan sonra ilişki yönetiminiz ile bu durumu daha verimli yönetmeye özen gösterebilirsiniz. Bu haftadan itibaren, günlük hayatınızda sizi zorlayan, sıkan durumların biraz azalması ve bir düzene oturması yüksek ihtimaller dahilinde…

İyi haftalar…

 

 

Sevgili Başaklar, aşk hayatınız veya varsa çocuklarınız ile ilgili bazen sizi fazla zorladığını hissettiğiniz enerjiler biraz dağılıyor…Hayattan almak istediğiniz keyif anlarının tadını çıkarma vakti…

Güneş bu hafta Başak burcundaki seyahatini tamamlayacak. Doğum haritasında sizinki gibi etkili Başak burcu vurgusu olanlar için kritik değişimlerin oluşabileceği dönemin sonuna geliyoruz. Hayatınızın sizinle ilgili konularında yaşadığınız gelişmeler önümüzdeki bir yıl boyunca gündem maddeleriniz içerisinde yer alacağa benziyor. Konu her ne olursa olsun, çalışkanlığınız ve analitik düşünme yeteceğiniz ile üstesinden geleceğiniz kesin...Yeter ki olayları fazla fazla sorgulamaya biraz ara verip, hayatın getirdiklerini yaşayıp, akışta kalmaya dikkat edin.

İyi haftalar.

 

 

 

 

 

Sevgili Teraziler, eviniz, yuvanız veya aileniz ile ilgili planlarınızı hayata geçirmek konusunda daha verimli bir süreç başlıyor…

Güneş önümüzdeki hafta itibari ile sizin burcunuzda seyahat etmeye başlayacak…Yani sizin döneminiz yaklaşırken, hayatınızda şu anda var olan kritik konular, önümüzdeki 1 yıl boyunca gündeminizi şekillendirmeye devam edecek.

Güneş sizin burcunuzda seyahat ederken, ilişkilerinizde, karşınızdakinin isteklerini normalden biraz fazla önemseyip, kendinizi ikinci planda tutabilirsiniz. Bu konunun dozunu çok iyi ayarlamanız lehinize olacaktır, sizin mutluluğunuz çevrenizdekiler kadar önemli, unutmayın! Sanat ve estetik konularına verdiğiniz önem artabilir. Özellikle sanat ile ilgilenenler için verimli bir dönem olacağa benziyor...

İyi haftalar…

 

 

Sevgili Akrepler, iletişim konularındaki yanlış anlaşılmaların sıklığının azalıp, sizi daha az zorlayacağı haftalardasınız…

Geçtiğimiz bir ay içerisinde arkadaş çevrenize ve dostlarınıza normalden biraz fazla zaman ayırmış hatta hayatlarına fayda katmak konusunu kendinize gündem edinmiş olabilirsiniz. Bu haftadan itibaren bu yoğunluk biraz azalacaktır. Bilinç altınızdaki kaygılarınızla başa çıkabilmeniz ve hayatta sizi hareket etmek konusunda alıkoyan korkularınızla yüzleşmeye başlayabilirsiniz. İletişim kurarken yaşadığınız aksaklıklar ve yanlış anlaşılmalar önümüzdeki haftadan itibaren azalacaktır.

İyi haftalar…

 

 

 

Sevgili Yaylar, emekleriniz neticesinde kazandıklarınız veya sizi zorladığını hissettiğiniz masraflarınızı kontrol altına alabileceğiniz bir süreçtesiniz….

İş hayatınız veya toplum içerisindeki rolünüz ile ilgili yoğun bir tempoda çalıştığınız ve emek gösterdiğiniz son bir aylık sürecin sonuna yaklaşıyorsunuz. Önümüzdeki haftadan itibaren biraz daha ektiklerinizi biçmeye başlayacağınız bir dönem başlayacak. Jüpiter'in sizi gökyüzü koruması altında tutacağı son 3 aylık sürece başlıyoruz. Bu dönemi iyi kullanarak, hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Şansınız bol olsun ve olacak gibi de duruyor...

İyi haftalar.

 

 

Sevgili Oğlaklar, Satürn’ün Retro hareketi döneminde, ciddi dersler veren burçların başındaydınız, biraz rahatlama zamanı….

Satürn Astroloji'de, verdiği dersler ve zorluklarla ilişkilendirilir... Oğlak burcundaki Retro hareketi sebebi ile Nisan ayından beri hayatın sizi normalden biraz fazla zorladığını hissedip, hayatınızın bazı dönemlerini geride bırakmak durumunda kalmış olabilirsiniz. İyi haber şu ki, bu haftadan itibaren Satürn Retro hareketini tamamlayıp, normal enerjisine geri dönecek. Biraz rahatlayacak, aldığınız yeni kararlar doğrultusunda hayatınızı yeniden şekillendirebileceksiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Kovalar, kaygı ve korkulara biraz mola verme zamanı!

Son 1,5 yıldır, bilinçaltınız sanki hayatınızın dümeninde gibi hissediyor olmanız normal. Kaygılarınızın yoğunluğu ile harekete geçmek istediğiniz konuları bir süre park etmiş, endişelerinizi hafifletmeye fazlaca yoğunlaşmış olabilirsiniz. Neyse ki enerjilerin değişimi ile korkularınızdan da yavaş yavaş sıyrılmaya başlayabilirsiniz.

Eğer bir dava veya resmi bir durumun sonuçlanması yönünde bir beklentiniz varsa, bu haftalarda sonuçlanabilir. Akılcı ve rasyonel yaklaşımlarınızla sonucun lehinize dönmesi de kolaylaşacaktır.

İyi haftalar…

 

Sevgili Balıklar, arkadaş ortamlarınızda yaşadığınız ve sizi düşündüren olayları yeniden değerlendirebileceğiniz haftalardayız.

Güneş'in Başak burcundaki seyahati, doğum haritasında sizinki gibi kuvvetli Balık burcu vurgusu olanlar için özellikle ilişkilerinde, evliliklerinde veya ortaklıklarında yeni gelişmelerin yaşanmasına vesile oldu. Son 1 ay içerisinde, nasıl bir ilişki istediğinize dair kritik farkındalıklar yaşamış olmanız çok olası. Hatta var olan ilişkinizi yeni bir seviyeye taşımış olabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde de bu ilişkiyi bir yerlere taşımak konusunda emek sarf edebilirsiniz. Hayallerinizi gerçek dünyaya yansıtırken dikkatli olmanızı tavsiye ederim, bazı gerçekleri görmemezlikten gelmeye yakın olabilirsiniz.

İyi haftalar…

 

 

 

About the Author:

Comments are closed.