Haz 17

17 – 23 Haziran 2019 Haftası AstroLogos Yorumları

Hafta başı özeti:

Hareketli bir hafta…Haftanın ilk günü Yay burcunda Dolunay meydana gelecek, son çalışma gününde Güneş Yengeç burcuna geçecek ve Neptün Retro hareketine başlayacak…

Dolunaylar, kapanış, sonlanma, farkındalık enerjileri getirir, herkesin doğum haritasına göre Yay- İkizler burcunun denk geldiği evlerde konular farklılaşır, yükselen burcunuza göre sizin için olası etkileri yorumlarda okuyabilirsiniz.

Yengeç burcundakilerin dönemi başlıyor fakat gökyüzünün bize verdiği enerjiler de biraz daha korumacı, ebeveyn tadında korumacı ve duygusal olacaktır.

Neptün Retro hareketine başlıyor. Zaten bazen gerçekleri analiz etmekte zorlanırken, olayları değerlendirirken gözlerimize inen sis perdesinin iyice arkasında kalacağız gibi duruyor.

Herkese, sağlık, huzur, başarı dolu iyi haftalar…

Sevgili Koçlar, bu haftanın ilk gününde yaşanacak Dolunay sizin yurtdışı planlarınızı veya eğitim hayatınız ile ilgili hedeflerinizi gözenden geçirmenizi sağlayabilir. Genelde aklınıza koyduğunuzu yapan tavrınız bu haftaki kararlarınızda çevrenizdekileri dinlemediğiniz noktada pişman olabileceğiniz adımlar atmanızı sağlayabilir.
Siz bu hafta özellikle etrafınızdaki güvendiğiniz insanlara kulak verin…
İş hayatınızı veya toplum içerisindeki rolünüzü, sorumluluklarınızı yoluna sokmak isterken bu dönemde isteksiz ve motivasyonsuz kalabilirsiniz. Biraz dinlenmek ve hedeflerinize dışardan bakmak mantıklı olabilir ama vazgeçmek yok.
İyi haftalar…

Sevgili Boğalar, finansal konuları sevmenize ek olarak uzun bir dönemdir gökyüzü de sizin para konuları ile uğraşabilmeniz için uygun enerjilerde…bu haftaki Dolunayda özellikle ailenizden alacağınız destek, miras gibi konularda bazı netlikler kazanabilirsiniz. Sizinle ilgili devam edeni bir mahkeme süreci varsa bu hafta gelişmeler olabilir.
Finansal modellemeler, gelirlerinizi nasıl arttırabileceğiniz gibi konularda çevrenizdekilerin yoğun desteğini alabilirsiniz yeter ki danışın…

İyi haftalar…

Sevgili İkizler, bir dönemin daha sonuna yaklaşıyoruz. Güneş bu hafta Cuma günü sizin burcunuzdan ayrılıp komşunuz Yengeç burcuna geçecek. Sizin önümüzdeki bir yıl boyunca ilgilenmeniz gereken konu başlıklarınız bu dönemde az çok belli olmuş olmalı.
İlişkileriniz, evliliğiniz veya ortaklığınız hakkında şanslı ve bereketli gelişmelerin olduğu bir yıl geçirirken, bu hafta ilişkilerinizin gitmesi gereken hedefleriniz konusunda bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Olaylar sizin yorumladığınız farklı akabilir ve siz yeni kararlar almak ihtiyacında hissedebilirsiniz.

İyi haftalar…

Sevgili Yengeçler, tüm yılın belki de sizin için en kritik olaylara ve gelişmelere gebe olacak dönemi başlıyor…Cuma günü Güneş sizin burcunuza geçiyor ama daha da önemlisi Temmuz ayındaki Tutulma mevsimi ile birlikte hayatınızda önemli bazı taşlar yer değiştiriyor ve yeniden şekilleniyor…Tutulma döneminde yaşayacaklarınız önümüzdeki 6 ay boyunca sizi meşgul edecek konu başlıkları olacaktır. Bu sebeple bu aralar gündeminizdeki kritik olayları gözden geçirmeniz sizi nelerin beklediği ile ilgili ipucu verecektir.
Dolunay ile birlikte günlük rutinlerinizi değiştirmek, yenilerine yer açmak ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin lütfen.

İyi haftalar…

 

Sevgili Aslanlarbir süredir hayatınızdaki keyifli ve mutlu anları sorgular durumdasınız. Aşkı yakalamak arzusunda olup ama sanki hislerinizden tam olarak da emin olamadığınız bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Ve tabii siz emin olmadıkça hayat da size tam olarak buralardan sınavlar veriyor olabilir. Bu hafta artık kendinizi sorgulayıp, bir karara doğru ilerlemeyi seçebilirsiniz. Hayatınızdaki mutluluk senaryolarını nasıl şekillendirmek istediğiniz kafanızda netleşebilir.
Çocuk sahibi Aslanlar, çocuklarının hayatlarını değiştirecek, etkileyebilecek yeni kararlar alabilirler. Şans çocuklarınızla olacak merak etmeyinJ

İyi Haftalar…

Sevgili Başaklar, bu haftanın ilk gününde yaşanacak Dolunay anının yükseleni Başak burcu. Zaten uzun bir süredir Yeni Aylar, Dolunaylarda yükselen genelde Başak oluyor…Yani aslında sizde hayatınızdaki kritik süreçlerden birindesiniz. Sizin hayatınız da değişiyor ve yaşadıklarınız, kararlarınız önümüzdeki yıl temel konularınız haline gelecek. Eviniz, yuvanız, yaşadığınız yer ile ilgili kafanızda yeni kararlar olabilir. Bir dönemi kapatıp, yeni bir döneme geçme motivasyonunda olabilirsiniz. Sizi biraz huzursuz etse de yaşadığınız yer ile ilgili atacağını adımlar da aslında şans ve bereket de yanınızda olacak. Hedeflerinizi sorgulatan, geri adım atmanızı kolaylaştıracak enerjiler var gökyüzünde, siz kararlarınızı iyi değerlendirin, hayallerinizden vazgeçmeyin…

İyi haftalar…

 

Sevgili Teraziler, bu haftanın ilk gününde yaşanacak Dolunay’da sizi meşgul edecek konu başlıkları kardeşleriniz, çok yakın arkadaşlarınız veya akrabalarınız olacak gibi duruyor… Dolunaylar hayatımızdaki insanlar hatta olaylarla ilgili farkındalıklarımızın artacağı, gerçekleri tüm çıplaklığı ile görebileceğimiz süreçlerdir.
Siz de bu etki ile ilişkilerinizi gözden geçirip, iletişim sıklığınıza hatta belki ilişkinizin seyrine karar verebileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Kafanızda planladığınız hobileriniz veya yurtdışı planlarınızda çevrenizdekilerden destek alabilirsiniz.

İyi haftalar…

Sevgili Akrepler, bir süredir Jüpiter sizin para evinizde, bu da size aslında emeklerinizle kazandıklarınız konusunda şans ve bereket veriyor. Gelirlerinizde de artış olabileceği gibi aynı kalsa da paranızın bereketinin arttığını hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz.
Bu hafta başında yaşanacak Dolunay ile birlikte gelirlerinizi kazanma metotlarınızda, ünvanınızda ve işinizde bir dönemi kapatıp yeni bir döneme başlayabilirsiniz. Bu arada birikimlerinizi farklı finansal araçlarda değerlendirmek de gündeminizde olabilir. Harcamalarınızı kontrol altına almanızı da tavsiye ederim.

İyi Haftalar…

Sevgili Yaylar, sizin için önemli bir haftaya başlıyoruz…Haftanın ilk gününde sizin burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ile duygularınızı baştan sorgulayabileceğiniz, inançlarınızı ve maneviyatınızı tartmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Aslında bir süreçten çıkıyorsunuz. Dolunayların farkındalık ve kapanış enerjileri taşıdığı düşüldüğünde siz de artık hayatınızda yeri olmadığını düşündüğünüz duygularınızı bir kenara bırakmak hissi içinde olabilirsiniz.
Tabii bu yılın en güzel gelişmesi bu hafta da sizinle beraber; Jüpiter adeta her adımınızda sizi koruyor, şans ve bereket getiriyor.

İyi Haftalar…

Sevgili Oğlaklar, sanki en korktuğunuz ve çalışmadığınız yerden sürekli sınav sorusu geliyor karşınıza. Geçtiğimiz yıl da bu böyleydi halen de devam ediyor. Bilinçaltınıza ittiğiniz ne kadar kaygınız, endişeniz, korkunuz varsa hepsinden sınanıyor gibi hissediyor olmanız normal.
Hatta bu hafta kendinizi genel olarak motivasyonsuz, hedeflerinizden uzak bile hissediyor olabilirsiniz. Temmuz ayındaki tutulma dönemine hazırlanıyor hayatınız, köklü değişimler, radikal kararlar alabileceğiniz sürece hızla ilerliyorsunuz. İlişkiniz veya kendiniz ile ilgili her türlü konuda değişim yaşayabilirsiniz.

İyi haftalar…

Sevgili Kovalar, eğer platonik olarak hoşlandığınızı hissettiğiniz biri varsa, bu hafta noktayı koymak, size acı veren her türlü olgunlaşmamış ilişkiden kurtulabilmek için doğru hafta.
Hislerinizi değerlendirip, kendi mutluluğunuzu seçerek yüklerinizi hafifletebilirsiniz. Yeni arkadaş çevreleri ve kalabalıklar ile hayattan aldığınız keyfi arttırmayı seçebilirsiniz. Zaten bu konuda da şanslı bir dönemdesiniz, arkadaşlarınızın ilgisini yoğun olarak hissettiğiniz bir yıl geçiriyorsunuz.

İyi haftalar….

Sizin için önemli bir hafta...Hem Dolunay da yüksek etki alacak burçlardan birisiniz hem de yönetici gezegeniniz Neptün bu hafta Retro hareketine başlıyor. Neptün, sizi zaten son dönemde kadersel, kontrolünüz dışı gelişmelerle kontrolü altına almış hem de olayları mantığınızdan çok duygularınızla değerlendirmeniz yönünde adeta kışkırtıyordu. Şimdi Retro hareketine geçmesi ile alışık olduğunuz enerjinin dışında bir enerji ile karşılaşıp, kararlarınızın mantıksal boyutunu iyice kaybedebilirsiniz. Ciddi kararlar almadan önce çevrenizdekilere danışınız...

 

İyi haftalar…

About the Author:

Comments are closed.