Eyl 2

2- 8 Eylül 2019 Haftası AstroLogos Yorumları

Sonbaharın ilk ayı başlarken kemerlerinizi bağlayın, tahmininiz dışında gelişmelerin olabileceği, hayatınızın beklenmedik bir değişim içerisine girebileceği bir aya başlıyoruz.

Eylül ayında, transit gezegenler birbirleri ile fazlaca iletişim içerisinde olacak, değişik açılarla beklenmedik gelişmeleri göz önüne serecek. Sırların döküleceği, değişimlerin hızına yetişmekte zorlanabileceğimiz bir aya hazır olun. Temmuz ayında yaşanan etkili tutulmaların yansımasını görebileceğimiz bir dönemdeyiz. Paniğe gerek yok, hayat tam da akması gerektiği gibi akacak, her değişimi bir sebeple yaşatacaktır.

Herkese, aşk, sağlık, huzur, cesaret ve başarı dolu iyi bir sonbahar dönemi ve hafta dilerim…

Sevgili Koçlar, geçen haftadan beri sinyallerini aldığınız üzere, günlük hayatınıza ve rutinlerinize bir ayar çekme zamanı gelmiş olabilir. Genelde hızlı düşünüp karar veren bir yapınız olsa da, bu değişime karar verirken, detaylıca düşünmeli, akılcı çözümler üretmeye özen göstermelisiniz.

Sağlığınız ile ilgili konularda her zamankinden daha ciddi bir yaklaşım sergileyerek, kontrolleri ele almak isteyebilirsiniz.

Sağlıklı, huzurlu, başarılı bir hafta dilerim.

 

Sevgili Boğalar, aşk kapıyı çalıyor olabilir!

Bu aralar özellikle aşk hayatınıza dair akılcı hamlelerde bulunarak, hayattan keyif alabileceğiniz yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Eğer çocuklarınız varsa, çocuklarınıza her zamankinden daha fazla özen gösterip, hayatlarına bir fayda katmaya odaklanabilirsiniz.

Geçen hafta yaşanan Yeni Ay ile birlikte daha önceleri üzerinde çokça düşünmediğiniz veya harekete geçmediğiniz, çocuklarınızın hayatlarına dair konularda yeni planlar oluşturmak isteyebilirsiniz.

Keyifli bir hafta dilerim.

 

Sevgili İkizler, yönetici gezegeniniz Merkür’ün yüceldiği bir burçta yolculuk etmesi sizi de daha sorumluluklarınız konusunda daha motive eder nitelikte.

Özellikle aileniz ve aile bireyleri ile ilgili durumlarda akılcı yaklaşımlar sergileyip, destek olmaya odaklanabileceğiniz bir haftadasınız.

Evinizi değiştirmek veya bazı değişiklikler yapmak da gündeminizde üst sıralarda olabilir.

İkili ilişkiler, evliliğiniz veya ortaklığınızda şans halen yanınızda…

İyi haftalar.

 

Sevgili Yengeçler, Tutulma dönemi etkilerini gözlemleyebileceğiniz, ani ve beklenmedik değişimler yaşayabileceğiniz bir aya başlıyorsunuz.

Daha önceleri de çokça belirttiğim üzere 2019 ve 2020 sizin değişim ve dönüşüm yıllarınız olacak. Hayatın senaryosunu yaşarken sizin dışınızdaki gelişmelerin sizin hayatınıza olan etkilerini deneyimleyebilirsiniz. Duygularınızı kontrol altında tutup, daha rasyonel tepkiler vermeye özen gösterdikçe, hayatın daha iyi aktığına şahitlik edebilirsiniz. Yani direnmeyin, değişimi kucaklayın.

İyi haftalar…

Yükselen Aslan:

Sevgili Aslanlar, maddi konular ile ilgili gerçeklerin ortaya çıkabileceği ve sizin yoğun eforunuzla ancak toparlanabileceğini hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz. Hayatınızın en önemli konusu bu aralar kendi emeklerinizle kazandığınız gelirlerinizde olacak gibi duruyor. Gündelik rutinlerinizde yakalamak istediğiniz enerjisi eylül ortasından sonra yakalayabilir, bitirmeniz gereken işler listenizde hızla ilerleyebilirsiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Başaklar, sizin döneminizi yaşıyoruz! Hem de ne dönem, hareketli tüm gezegenler sizin burcunuzda. Yani, değişimin-dönüşümün merkezindesiniz!

Güneş, Merkür, Venüs, Mars hepsi Başak burcunda bir arada. Sizin aşina olduğunuz enerji ile dolu gökyüzü. Çalışmak, sorumluluk sahibi olmak, titizlenmek, fazla düşünmek hatta başkalarının hayatlarına destek olmak konularında kendinizi tutamıyor olmanız çok normal. Bir taraftan da, yaşanan Dolunaylar ve Yeni Aylar ile hayatınıza çektiğiniz/çekeceğiniz değişimler var…Geçen hafta yeni bir döneme başlamış, artık hayat yolculuğunuzda size katma değeri olmayan bir olayı tamamen kapatmış olabilirsiniz. 14 Eylül’de ilişki evinizde yaşanacak Dolunay ile de yenilik enerjisini taçlandırabilirsiniz. Siz mitolojideki Anka kuşu gibi, küllerinizden doğmaya zaten hazırsınız yeter ki gelen her değişimi kucaklayın…

İyi haftalar.

 

 

Sevgili Teraziler, bilinçaltınızdaki kaygı ve korkularınızın üzerinde fazlaca düşünerek olmayan şeyleri abartabileceğiniz bir haftadasınız. Hayatı oluruna bırakarak, biraz gözlemlemek bu aralar size iyi gelecektir. Eylül'ün 23'ünde Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ile birlikte siz de hayatınızın size ait olan konularında yeni kararlar alıp, değişime hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Sizin döneminiz yaklaşıyor, ikili ilişkiler ve aklınızı yoğunlaştırdığınız konular biraz daha karşınızdakiler olmaya başlayabilir.

İyi haftalar…

 

Sevgili Akrepler, arkadaş çevrenize faydalı olmak konusunda her zamankinden daha yoğun olarak uğraş vermeye başlayabilirsiniz. Platonik olarak sevdiğinizi düşündüğünüz biri varsa bu hafta hislerinizi daha akılcı bir boyuta taşıyarak açılmayı değerlendirebilirsiniz. Maddi konularda halen Jüpiter sizinle beraber, dolayısıyla bu bereketi iyi değerlendirmeye özen göstermelisiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Yaylar, iş hayatınızda, toplumdaki statünüzde hak ettiğinizi düşündüğünüzü almak için yoğun bir efor içerisinde olabilirsiniz.

Geçen haftaki Yeni Ay’da size bu isteklerinizi gerçekleştirmek için yeni fırsatlar sunmuş olabilir. Akılcı kararlar alarak ilerlemek ve yoğun bir performans sergilemek size bu dönemde başarıyı getirecektir. Zaten gökyüzünün en şanslı gezegeni olan Jüpiter etkisi altındayken, fırsatları iyi değerlendirin derim…

İyi haftalar.

 

Sevgili Oğlaklar, büyük hayat planlarınızı, hayata bakış açınızı, felsefenizi baştan kurgulayıp değerlendirebileceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Özellikle yurtdışı ve eğitim konuları bu döneme damgasını vuruyor olabilir. Başka bir ülkede yaşmak gibi bir planınız varsa, hedefinize ulaşabilmek için yoğun emek harcayabilirsiniz. İlişkinizde, evliliğinizde veya ortaklığınızda sizin kontrolünüz dışında gelişmeler oluşabilir. Duygularınızı iyi analiz etmeniz faydalı olacaktır.

İyi haftalar…

Sevgili Kovalar, kredi, vergi, alacak, verecek, miras, mahkeme gibi sizin kendi emekleriniz dışında oluşan maddi konular bu aralar zihninizi bolca meşgul ediyor olabilir. Beklenmedik kararlar veya sürpriz gelişmeler üzerinde odaklanmak yerine, akılcı çözümler geliştirmeye çalışmak bu süreçte lehinize olacaktır. Zihninizi meşgul eden korkularınızı aralamak ve etrafınızdan destek istemek bu hafta iyi bir çözüm olabilir.

İyi haftalar…

 

Sevgili Balıklar, Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken sizi de yoğun etki altında bırakıyor. Evliliğiniz, ciddi ilişkiniz veya ortaklığınız ile ilgili konularda bazı değişimler yaşıyor olabilirsiniz. Neptün'ün Balık burcundaki seyahati sizi ilahi konulara normalden biraz daha fazla yönlendirmiş olabilir. Hayatınızda olup bitenleri değerlendirirken gerçekleri reddedip sadece hayalleriniz ve duygularınızla ilerlemeyi tercih ediyor olabilirsiniz. Bu dönemde ciddi kararlar almadan önce çevrenizde fikrine güvendiklerinizden tavsiye almanız faydalı olacaktır.

İyi haftalar…

 

 

About the Author:

Comments are closed.