Tem 23

22 – 28 Temmuz 2019 Haftası AstroLogos Yorumları

Temmuz ayı boyunca yaşadığımız Güneş ve Ay tutulmaları ile biraz gerildik, biraz sarsıldık, yeni farkındalıklar edindik, önemli kararlar aldık veya planlar yaptık. Bu kuvvetli tutulma enerjilerini bu yılın sonuna kadar hissetmeye devam edeceğiz. Taşlar yavaş yavaş yerine oturacak ve bizim için tutulmaların yaşandığı konularda belki de yepyeni hayatlar bizi bekliyor olacak. Bu hafta gökyüzü bu sindirme sürecini yaşamamıza olanak verecek şekilde sakin olacak.

Güneş’in Aslan burcuna geçişi ile bu haftadan itibaren bir ay boyunca eğlenceye düşkün, ön planda durmayı seven, yardımsever, komik ve biraz da egolu Aslan burcu enerjisi gökyüzüne hakim olacak. Bu enerjiye Venüs’ün de Aslan burcuna geçişi katmerli etki yapacak.

Herkese, aşk, sağlık, huzur, eğlence dolu iyi bir hafta dilerim…

Sevgili Koçlar, bu ay boyunca ailenize olan bağlarınızı adeta test ettiniz. Yeni gelişmelerde ailenize yön verip, desteklerini de yanınızda hissetmiş olmanız yüksek ihtimaller arasında…Tabii kontrolünüzün dışında gelişmeler de bu süreçte etkili olmuş olmalı. Biraz daha sabırlı olursanız taşlar yerine oturacak ve aile düzeniniz ile ilgili hayatınızda yeni bir dönemin başladığını anlayacaksınız. Yurtdışı konuları, hobileriniz veya eğitim hayatınıza dair planlarınızda kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir haftadasınız.

İyi haftalar…

Sevgili Boğalar, bu ayın başından beri kardeşleriniz, aileniz veya çok yakın dostlarınız hayatınızdaki en önemli gündem maddelerinizin başında gelmiş olabilir. Bu süreçte yeni kararlar, farkındalıklar almış olmanız yüksek ihtimaller arasında, şimdi taşların yerine oturma zamanı…Yapılan yeni başlangıçların, farkındalıkların ve kararların hayatınıza olan etkilerini önümüzdeki haftalarda hissetmeye başlayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılarınız veya planlarınız, hobileriniz veya eğitim-öğretim hayatınız yıl sonuna kadar değişim gösterebilir.

İyi haftalar…

Sevgili İkizler, Astrolojide Jüpiter en iyicil gezegen olarak adlandırılır. Bu yıl sonuna kadar da sizin ilişki, evlilik, ortaklık evinizde bulunacak. Yani ciddi olarak devam eden bir ilişkiniz varsa yeni bir seviyeye geçebilir, evliliğinizde neşeli ve bereketli bir dönem geçirebilirsiniz.  Sizin dışınızda gelişen maddi konularla ilgili yeni durumlar oluşabilir; miras, kredi, vergi, prim gibi alacak veya vereceklerde tahmininiz dışında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yönetici gezegeninizin Retro hareketinde olmasından dolayımantığınızla hareket etmeniz gereken konularda, yapmanız gereken anlaşmalarda biraz daha detaylı incelemelerde bulunmanızı tavsiye ederim.

İyi haftalar…

 

 

Sevgili Yengeçler, sizin döneminizin de sonuna yaklaşıyoruz. Bu hafta Güneş, Yengeç burcundan ayrılıp, Aslan burcuna geçiş yapacak. Bu da gökyüzündeki, sizin çok aşina olduğunuz enerjilerin değişip yerine daha ön planda durmayı, eğlenmeyi seven Aslan enerjilerinin geçmesine yol açacak. Temmuz ayından beri yaşanan Tutulmalarla hayata bakış açınız, görünüşünüz, işiniz veya aileniz ile ilgili önemli değişimlere başlamış olabilirsiniz, şimdi bu değişimleri sindirme ve hayatınıza empoze etme dönemi başlıyor… Kararlarınızdan emin olduktan sonra direnmeden, değişimi kucaklamak en doğrusu olacaktır…

İyi haftalar…

 

Sevgili Aslanlar, Güneş bu hafta sizin burcunuza geçecek ve gökyüzünü sizin aşina olduğunuz enerjiler ile dolduracak. Güneş’e bu yolculukta Venüs ve Mars da eşlik edecek. Yani sizin döneminiz başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca hayatınızda bazı değişim kararlarını alıp, uygulamaya geçebilirsiniz.

İkili ilişkilerinizde ve hayat enerjinizde tam da olmak istediğiniz gibi olduğunuzu hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz. Etrafınızdakilerle yaşadıklarınızı kişisel tehdit gibi almadığınız sürece bu sürecin son derece yapıcı olacağına eminim.

Her şey gönlünüzce olsun, iyi haftalar…

Sevgili Başaklar, Temmuz ayından beri yaşanan tutulmalarda sizin için temel konular aşk, varsa çocuklarınız ve etrafınızdakilerle ilişkileriniz oldu… Biraz gergin biraz zor bir süreç geçirmiş olsanız da aldığınız kararlarınızla beraber yıl sonuna kadar yeni gelişmeleri hayatınıza empoze etme ve sindirme süreci başladı…

Yaklaşık bir ay sonra sizin döneminiz başlayacağından, bu haftalarda hayatınızdaki gelişmeleri yakından takip etmenizi tavsiye ederim. Hatta Mayıs ayından beri hayatınızı meşgul eden konular neler ise önümüzdeki bir yıl boyunca da bu konularla fazla ilgileneceksiniz gibi duruyor…

İyi haftalar…

 

Sevgili Teraziler,geçtiğimiz günlerde yaşanan tutulmalarla birlikte aileniz, eviniz, yuvanız ve iş hayatınız ile ilgili planlamadığınız yeni gelişmeler oluşuyor olabilir. Değişim başladı, siz de yıl sonuna kadar bu değişime ayak uyduracak hamleleri yapmalısınız. Herkesi mutlu etmeye çalışırken kendi mutluluğunuzu kaybedebilirsiniz aman dikkat! Aralık ayında yaşanacak Tutulma ile bu konularda değişimler yeni bir seviyeye geçip, nihai halini alacaktır.

Her şey gönlünüzce olsun, iyi haftalar…

Sevgili Akrepler,iletişim kazalarına bir süre daha dikkat etmeniz lehinize olacaktır. Beklenmedik ve fevri çıkışlarla çevrenizdekileri kolayca kırabileceğiniz bir dönemdesiniz. Kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız veya akrabalarınız sizi bu haftalarda biraz meşgul edebilir. Kendi emeklerinizle kazandığınız maddi kazançlarınızda işler yolunda olacaktır. Gelirinizi arttırmanız veya bereketlendiğini görmeniz mümkün. Tabii gökyüzü iki yönlü çalışır, siz gelirlerinizin bereketleneceğini düşünürken, harcamalarınız da fark etmeden artabilir. Dikkatli ve bütçeniz uygun hareket etmenizi tavsiye ederim.

İyi haftalar…

Sevgili Yaylar, Jüpiter'in Yay burcundaki seyahati bu yılın sonuna kadar devam edecek. Bu da size bu sene boyunca en şanslı kişilerden biri yapıyor. Siz çok fark etmeseniz de gökyüzünün koruması her zaman sizinle oluyor. Yaşanan ve olumsuz gibi gözüken olaylarda bile aslında olumlu bir gelişme ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Eğitim hayatınız veya hobilerinizle ilgili harekete geçip, hayal ettiklerinizi gerçek kılmak için uygun enerjiler altındasınız.

Maddi konularda kontrolünüz dışında gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Oğlaklar,geçtiğimiz haftalarda yaşadığımız Tutulma dönemi size biraz stres ve gerginlik vermiş olabilir. Hayatınızın dönüşüm yılları olarak nitelendirdiğim bu dönemleri geçirmek çok da rahat bir ruh hali içerisinde olmanızı engelliyor olabilir, normal, değişim insanoğlu için her zaman kaygı yaratan bir süreçtir. Her şeyin olması gerektiği değil, olacağı gibi şekilleneceğini kabul ettiğinizde kaygılarınız biraz daha azalacaktır. Yani direnmeyin, akışta kalın. Bu ay yaşadıklarınızın etkilerini yıl sonuna kadar alıp, Aralık ayında ki tutulma ile hayatınızın artık tamamen farklılaştığına tanık olabilirsiniz.

İyi haftalar…

Sevgili Kovalar, sizin için özellikle ikili ilişkilerinizde ve evliliğinizde bazı kritik gelişmelerin yaşanabileceği bir dönem başlıyor. Güneş'in sizin tam zıttınız olan Aslan burcundan geçmesi ile birlikte devam edecek bu dönemde ilişkinizde ne beklediğiniz ile ilgili çok daha net olmaya başlayabilirsiniz. İlişkiniz boyut değiştirebilir, evlilik gibi kritik kararlara imza atabilirsiniz.

Geçen haftalarda yaşadığımız Tutulma dönemleri ile kaygılarınız ile yüzleşmiş, yeni bir bakış açısı geliştirmiş olabilirsiniz. Günlük hayatınızı da bu bakış açınız ile şekillendirme isteğinde olabilirsiniz.

İyi haftalar…

Sevgili Balıklar, günlük yaşantınızda bazı değişimlerin oluşabileceği bir haftadasınız. Kendinizi hayatın akışı içerisine bırakmışken, kontrolü ele alıp, daha ön planda olmak isteyebileceğiniz yepyeni bir düzen yaratabilirsiniz. İş hayatınızda ve toplum içerisindeki rolünüzde şans sizinle beraber. Keyif aldığınız ve mutlu olduğunuz bir düzen içerisinde kendinizi daha başarılı hissedebileceğiniz bir süreçtesiniz.

Bir süre daha duygularınız ve mantığınız arasında sıkışmış gibi hissetseniz de mantığınız ile ilerlemeyi seçmeniz lehinize olacaktır.

İyi haftalar…

About the Author:

Comments are closed.