Eyl 23

23-29 Eylül 2019 haftası AstroLogos

İlişkilerde, hoşgörü ve anlayışın olduğu yepyeni başlangıçların yaşanabileceği bir Yeni Ay haftasındayız!

 

28 Eylül Cumartesi günü Yeni Ay meydana gelecek. Yeni Ay, Ay ve Güneş’in aynı takım yıldızında bir araya geldiği dönemlerdir. Bu Yeni Ay anının yükseleni İkizler Burcu; yani Terazi ve tam zıttı olan Koç burcu, İkizler ve Yay burçları çok yoğun bir etki altında olacak. Yeni Ay, 28 Eylül Cumartesi akşamı, İstanbul saati ile 21:27, 5° Terazi burcunda meydana gelecek. Ay döngüleri Astrolojide çok dikkat çeken ve önem verilen gökyüzü olayları arasındadır. Yeni Ayların da Güneş ve Ay’ı bir araya getirme enerjisi ile dolu olmasından dolayı, önemli kararlar, başlangıçlar ve farkındalıklar kazandırdığına inanılır. Sizin doğum haritanızda Terazi burcunun denk geldiği ev ile ilgili bu yenilikleri yaşayabilirsiniz. Her burç için olası etkileri aşağıda bulabilirsiniz. Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim..

Herkese, aşk, sağlık, huzur, cesaret ve başarı dolu yeni başlangıçların olacağı bir hafta dilerim…

Sevgili Koçlar, neredeyse yaz aylarından beri size ilişkiniz, eşiniz ve eğer varsa ortağınız ile ilgili gelişmelerin kapıda olduğunu yazıyorum. Bu Yeni Ay, sizi tam da bu bahsettiğim ilişkiler konusunda çok kuvvetli etkileyebilir. Kontrolünüz dışında gelişen, hayatın akışında yaşamanız gereken olaylara itiraz edemeden, akışta kalarak kabullenmeniz yerinde olacaktır. İlişkisi olanlar, evlenmek konusunda adım atabilir, ortaklık girişimi olanlar bu ortaklığı resmiyete taşıyabilir, bekar olanlar ciddi bir ilişkiye başlayabilir. Senaryo sizin için ne olursa, olsun, yenilik enerjisini hayatınıza katmanız ve direnmeden tadını çıkarmanız dileği ile iyi haftalar.

 

 

 

 

Sevgili Boğalar, bu hafta yaşanacak Yeni Ay, sizin günlük rutinlerinizi kapsayacak yenilikleri beraberinde getirebilir. Örneğin her gün çocuğunuzu okula bırakmanız gerekiyorsa, bu konuda yepyeni bir düzen oluşturabilirsiniz. Belki de, siz bu görevi üstlenmiyorken artık bu sizin göreviniz haline gelebilir. Sağlık konularınız, bedensel gücünüz de bu Yeni Ay’ın etkisi altında kalan konulardan olabilir. Bedensel zayıflığınızdan tamamen kurtulabilir veya alerji gibi direncinizi zayıflatan durumlar yaşayabilirsiniz.

Keyifli bir hafta dilerim.

 

Sevgili İkizler, bu hafta yaşanacak Yeni Ay anının yükseleni İkizler Burcu olacak. Bu da haritasında sizinki gibi etkili İkizler Burcu vurgusu olanları başrole taşıyacak. Yeni Ay da konunuz; aşk, çocuklar ve yaratıcılık...Her ne kadar insan ilişkilerinin uzmanı olsanız da, bazen karşınızdaki ile duygusal olarak empati yapmak size büyük avantajlar sağlayabilir, bu hafta empati yeteceğiniz yüksek. Sanat ile ilgileniyorsanız, yaratıcılığınızın doruk noktalara çıkabileceği, eserlerinizin ile çevrenizdekilerin beğenisini toplayacağınız bir dönem başlıyor. Çocukları olanların, çocuklarının hayatlarında farklı gelişmeler ve yeni başlangıçlar oluşabilir.

İyi haftalar.

 

 

 

 

Sevgili Yengeçler, bu hafta yaşanacak Yeni Ay, sizin evinize, yuvanıza, hanenize yenilik getiriyor. Birazda kadersel bazı değişiklikler ile evinizde değişiklikler yaşayacak gibi duruyorsunuz. Bu yenilikleri, mobilyalarınızı değiştirmekten, yeni bir eve taşınmaya, evinizde sizinle beraber yaşayacakların sayısının değişimine kadar geniş bir yelpazede düşünebilirsiniz. Estetiğin hakim olacağı bu değişiklikte, karşılıklı uzlaşmaya da önem vereceksiniz. Çocuklarınızla ikili ilişkilerinizde son derece keyifli ve derin bir hafta yaşayabilirsiniz.

Duygularınızın anlaşılacağı mutlu bir hafta dilerim.

 

 

Sevgili Aslanlar, fıtratınız gereği iletişimde bulunmayı hatta iletişime liderlik yapmayı çok seversiniz. Bu hafta meydana gelecek Yeni Ay size yepyeni bir iletişim kanalı açabilir, daha fazla kişiyle iletişimde olmaya başlayabilirsiniz. Kardeşleriniz veya çok yakın dostlarınız da bu yenilik enerjisi içerisinde gündeminizde bulunabilir. İlişkilerde dengeleri kurmaya çalışarak kardeş gibi gördüklerinizle yeni bir döneme başlayabilirsiniz.

Aile ilişkilerinizde, geçmişte yaşanmış konular, çözüme kavuşturulması için tekrar açılabilir.

Hayallerinizin gerçek olacağı, harika bir hafta dilerim…

 

Sevgili Başaklar, doğum haritalarında Güneş veya Yükselen burcu Başak olanların döneminin sonuna geldik, Güneş bu hafta Terazi Burcuna geçiş yaptı. Başak dönemindeyken, çalışmak ve sorumluluklarımızı yoluna koymak için yoğun efor sarf etmiş olabilirsiniz, merak etmeyin, kader gayrete aşıktır, yakında tüm özverili çalışmalarınızın karşılığını istediğiniz şekilde alacaksınız. Bu haftaki Yani Ay da size özellikle kendi emekleriniz ile kazandığınız maddi gücünüzde yeni gelişmeler getirecek, yeni fırsatları ayağınıza serecektir. Ortaklarınız veya iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi ön planda tutarak bu gelişmeleri yüksek kazançlara çevirebilirsiniz.

İyi haftalar.

 

 

 

 

 

 

Sevgili Teraziler, Güneş halen üzerinizde parlarken zaten hayatınızda önemli farkındalıklara ulaşıyorken bir de bu Yeni Ay enerjisi ile yenilenmeye kesin karar verdiğiniz konularda harekete geçme zamanı. Sizi diğer tüm insanlardan ayıran her türlü konuda yenilik yaşayabilirsiniz; dış görünüşünüz, işiniz, ilişkiniz, eviniz, sevdikleriniz, hayata bakış biçiminiz…Senaryolar çok çeşitli olabilir…Değişiklik biraz sizin kontrolünüz dışında da olabilir, “kader” dediğimiz cinsten. Başrolünü tek başınıza kimseye kaptırmadığınız bu yenilik enerjini yüksek faydanız için kullanabilmeniz dileği ile…

Sanat, huzur, güzellik ve aşk dolu bir hafta dilerim.

 

 

 

Sevgili Akrepler, siz de başınıza gelenleri veya hayatı fazlaca düşünmeyi sevenlerdensiniz. Aslında yaşananları fazlaca düşünmek yaşam sevincinizi kaybetmenize yol açıyor. Bazen hayatı kurcalamak veya sürekli planlar yapmak yerine, olayları olduğu gibi kabullenmek en doğrusu oluyor. Bu haftanın yenilik enerjisi sizin de bilinç altınızdaki kaygı ve korkularınızı tekrar şekillendirmenize olanak verecek. "En kötü ne olabilir ki?" diye sorduğunuz durumlarda aslında çok da kötü bir durum olmadığını kabullenebilirsiniz.

İyi haftalar…

 

 

 

Sevgili Yaylar, bu haftaki Yeni Ay’da kuvvetli etki alacak burçlardan biri de sizsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili keyifli gelişmelerin olabileceği durumlar oluşabilir. Empati ile birbirinizi anlamaya çalışıp, sürprizlerle hayatlarınıza renk katabilirsiniz. Sanat etkinliklerine katılmak için çok istekli olabilirsiniz. Jüpiter'in size verdiği bolluk ve bereket hissini önümüzdeki 2 ay daha yaşayabilirsiniz. Aralık ayının başında Jüpiter Yay burcundan ayrılıncaya kadar ki dönemi iyi değerlenmenizi tavsiye ederim. Hayallerinizi hayata geçirmek için adım atmak için uygun bir zaman…

Şansınız bol olsun ve bir süre daha olacak gibi de duruyor...

İyi haftalar.

 

 

 

 

Sevgili Oğlaklar, sizin için iş hayatınızdaki veya toplum içerisindeki rolünüz ile ilgili konularda başarılı olmak çok önemli. Bu hafta başlayan gökyüzü enerjileri ile bu konuda ikili ilişkilerinizi yoğun olarak kullanmaya başlayabilir, ikna yeteneğinizi çokça devreye alabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projelere farklı bir gözle bakıp, yaratıcılığınızı çokça kullanıp, yeni başlangıçlara vesile olabilirsiniz. Geçen hafta biten Satürn Retro hareketi ile, sizi zora sokan konuların biraz hafiflediğini hissetmeye başlayabilirsiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Kovalar, büyük hayat planlarınızın üzerinden geçip, yenilemeye, yenilenmeye hazır mısınız? Hayatta yapmaktan keyif duyacağınız hobileriniz, yaşadığınız ülke, öğrenmek istediğiniz konular, eğitim hayatınız, yurtdışı seyahatleriniz, yurtdışında yaşamak isteğiniz, gibi konular bu hayat planına dahil olabilir.

Genel olarak, bazen hayatın sizi zorladığını hissettiğiniz bir yıla hazırlanırken bu yenilik size iyi gelecektir…

Başarılı, huzurlu, mutlu, keyifli bir hafta dilerim.

 

 

Sevgili Balıklar, bu hafta yaşanacak Yeni Ay ile birlikte şu anda meşgul olduğunuz hukuk konularında yeni bir dönem başlayabilir. Bu hafta ailenizden ekonomik destek gelebilir. Ödenmesi gereken borçlarınız ile ilgili yeni durumlar oluşabilir. İkili ilişkileriniz hakkındaki istekleriniz netlik kazanabilir. İstemediğiniz ilişkilerinizi sonlandırabilir, yeni bir hayata başlayabilirsiniz.

Her kapanış yeni bir başlangıç. Her şeyin gönlünüzce olacağı, nice güzel başlangıçlarla dolu bir hafta dilerim.

 

 

 

 

About the Author:

Comments are closed.