Haz 24

24 – 30 Haziran 2019 Haftası AstroLogos Yorumları

Gökyüzü hareketleniyor. Temmuz ayında yaşanacak tutulmaların enerjisine girmeye başladık bile…2 Temmuz’da 10° Yengeç Burcunda yaşanacak Tam Güneş Tutulmasının etkisini bu hafta iyice hissetmeye başlayacağız. Güneş Tutulmaları çok kuvvetli Yeni Aylardır. Yepyeni başlangıçlarla, bizi ilgilendiren konularda hayatımızı baştan şekillendirmemizi sağlar. Burç yorumlarımda burcunuza göre olası konu başlıklarına değindim.

Bu haftanın bir diğer gelişmesi de Merkür Aslan burcuna geçiyor. İletişimlerimizde sözümüzün dinlenmesini her zamankinden biraz daha fazla talep edeceğimiz, etrafımızdakilere faydalı olmak için akıl yürütebileceğimiz bir süreç başlıyor.

Herkese, sağlık, huzur, başarı dolu iyi haftalar…

Sevgili Koçlar, enerjisine girmeye başladığımız Güneş Tutulmasının sizi etkileyeceği konular yuvanız, aileniz ve haneniz ile ilgili olacak. Hangi tarzda gelişmeler yaşayabileceğinize dair sinyalleri geçtiğimiz ocak ayında almış olmalısınız. Eviniz ile ilgili her türlü yenilik ve değişim konular içerisinde olabilir. Geçen seneden beri bu konularda yaşadığınız zorlukların size verdiği dersler ile hareket etmeniz, önümüzdeki dönem için daha kalıcı kararlar vermenizi kolaylaştırabilir.

İyi haftalar…

Sevgili Boğalar, enerjisine girmeye başladığımız Güneş Tutulmasında sizin için olası konular, kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız veya akrabalarınız ile ilişkileriniz. Geçtiğimiz ocak ayından beri fark ettiğiniz ve harekete geçmek istediğiniz durumlar için düğmeye basıp, harekete geçebilirsiniz. Yapınız gereği, detaylara önem veren, haksızlıklara tahammül edemeyen ve bazen ders vermek gerekliliğine inandığınız vaz geçmeyen birisiniz. Bu haftalar harekete geçme haftanız olabilir. Tabii tutulma ile birlikte iletişime geçtiğiniz kanallar ve kişiler de farklılık gösterebilir. İletişim kazalarına dikkat etmeniz lehinize olacaktır.

İyi haftalar…

Sevgili İkizler, Güneş komşunu Yengeç burcuna geçti ve geçer geçmez de hareketli değişimler olmaya başladı. Enerjisine girdiğimiz Güneş Tutulmasında sizin için finansal konularda önemli bir dönem başlayabilir. Güneş Tutulmalarının çok kuvvetli Yeni Aylar olduğunu düşündüğümüzde, kendi emekleriniz ile kazandıklarınız hakkında yeni bir dönemin başlayacağını söyleyebiliriz. Senaryonun tam olarak nasıl şekilleneceğini bilememekle birlikte geçtiğimiz ocak ayının başlarında yaşadıklarını ipucu olarak kabul edebilirsiniz.
Venüs halen sizin burcunuzda olduğu için özellikle ikili ilişkilerinizde tam da olmak istediğiniz gibi olabilirsiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Yengeçler, sizin döneminizi yaşıyoruz. Güneş Yengeç burcunda ilerliyor ve sene başından beri yazdığım gibi aslında sizin hayatınızdaki önemli değişim enerjilerini de beraberinde getiriyor. Tutulma döneminde yaşayacaklarınız önümüzdeki 6 ay boyunca sizi meşgul edecek konu başlıkları olacaktır. Bu sebeple bu aralar gündeminizdeki kritik olayları gözden geçirmeniz sizi nelerin beklediği ile ilgili ipucu verecektir. Bu kapsamda konular çok değişkenlik gösterebilir, iş hayatınızdan, dış görünüşünüze kadar hemen her konuda kapanışlar ve kuvvetli yeni başlangıçlar yaşıyor olabilirsiniz. Genel olarak hayatınızdaki mutsuzluk sebeplerinizi siz başaramazsanız bile, hayat sizin adınıza bir yola sokacaktır. 2019 ve 2020 sizin yıllarınız olacak. Değişimler bazen biraz sancılı olsa da, kesinlikle geldiğiniz noktada çok daha keyifli olacaksınız.

 

İyi haftalar…

 

Sevgili Aslanlar, bu hafta Merkür sizin burcunuza geçiyor. Etrafınızdakilerle iletişim kurarken tam da olmak istediğiniz gibi davranabileceğiniz bir süreç başlıyor. Tabii her şeyin fazlası zarar, istediğiniz tarzda iletişim kuramadığınız zaman egonuzu devreye almamanız en doğrusu olacaktır.

Enerjisini hissetmeye başladığımız Güneş Tutulması size özellikle kaygı ve korkularınızla ilgili bakış açılarınızda yenilikler getirecektir. Çevrenizdekilere fazla korumacı yaklaşıp, kendi isteklerinizi bir kenara ittiğinizi düşünebilirsiniz.

 

İyi Haftalar…

Sevgili Başaklar, enerjisine girmeye başladığımız Güneş Tutulmasının sizin için olası konuları büyük kazançlar ve etrafınızdakilerle ilgili yaşadığınız yenilikler olabilir. Güneş Tutulmalarının çok kuvvetli yeni aylar olmasından hareketle, bu konularda yeni gelişmeler yaşanacağından bahsedebiliriz. Yepyeni bir arkadaş çevresine girebilirsiniz veya iş hayatınızda önemli bir kazancın merkezinde olabilirsiniz. Bu Tutulma da şanslı olarak tanımlayabileceğim burçlardan birisiniz.

Bu aralar gökyüzüne hakim olan duygusal enerjiler yüzünden hayat enerjinizin değişkenlik göstermesi sizi yormuş olabilir.

İyi haftalar…

 

Sevgili Teraziler, geçtiğimiz bir yıl içerisinde aktif olarak iş hayatı olanlar iş hayatlarında, iş hayatında olmayanlar ise toplum içerisindeki konularda bazı zorluklar yaşadı. Bu haftadan itibaren enerjisine girdiğimiz tutulma döneminde yepyeni bir dönemin başlayacağından bahsedebiliriz. Aslında bu Tutulmanın etkilerini geçtiğimiz Ocak ayında yaşamaya başladınız bile, o dönemde verdiğiniz kararlar size ipuçları verecektir. Yeni bir iş, yeni bir rütbe, yeni bir görev her şey olabilir yeter ki aldığınız dersleri unutmadan ilerleyin….

İyi haftalar…

Sevgili Akrepler, enerjisine girmeye başladığımız Güneş Tutulması ile birlikte siz de hayata bakış açınızda kritik bazı sorgulamalar içerisine girebilirsiniz. Hayatınızın genel akışı içerisinde, önemli kararlar almaya çok yakın olabilirsiniz. Büyük hayat planlarınızı gözden geçirip, bazı dönemeçleri hızla alıp, kendinizi yepyeni bir ortamın içerisinde bulabilirsiniz. Yurtdışı ile ilgili konular bu kararlarda önemli bir rol alabilir. Eğitim hayatınıza bıraktığınız yerden devam etmek veya kendinize yeni hobiler edinmek de bu planların içerisinde olabilir.

 İyi Haftalar…

Sevgili Yaylar, bu sene genel olarak maddi konularla fazla ilgilendiğiniz bir sene oluyor. Güneş tutulmasında da sizin için konu başlıkları ailenizden aldığınız maddi destekler, mahkeme konuları, kredi, vergi, miras gibi para ile ilgili konular olabilir. Tabii yükselen burcunuzun derecesine göre, ilişkileriniz de önemli vurgu alan temalardan biri olabilir. Unutmayın, Güneş Tutulmaları çok kuvvetli Yeni aylardır, yeni bir ilişki veya ilişkinizin boyutunun değişmesi söz konusu durumlar içerisinde…

İyi Haftalar…

 

Sevgili Oğlaklar, ne sene ama…Daha öncede defalarca belirttiğim gibi 2019-2020 yılları hayatınızın değişeceği, olaylara bakış açınızın yeni bir boyut kazanacağı yıllar olacak. Yaklaşan tutulma mevsiminde de konularınız, ikili ilişkiler olacak gibi duruyor… Evliyseniz, evliliğiniz, ortağınız varsa ortaklarınız veya ilişkiniz. Her türlü değişim, yenilik sizi bekliyor. Bu temalar çerçevesinde yeni kararlar verebilir ve ilerlemek konusunda kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Tabii unutmamalı ki, geçtiğimiz bir yıl boyunca yaşadığınız dersler de iç sesiniz olmaya devam edecek. Her kararınızın arkasında kendinizi ve duyularınızı sorguladığınız günler yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki hafta yaşanacak Güneş Tutulması ile ilk adımı attıktan sonra bu yıl boyunca kararlarınız çerçevesinde hayatınız hızlı değişimler geçirebilir.

 

İyi haftalar…

Sevgili Kovalar, enerjisine girmeye başladığımız Tutulma mevsiminde sizin için olası konular, günlük rutinleriniz, sağlığınız ve bir adım sonrasında da kaygılarınız, korkularınız olacak gibi duruyor. Günlük rutinlerinizde alışılagelmiş düzenin dışına çıkma isteğinde olabilirsiniz. Her gün tekrarladığınız işlerinize duygularınızı veya yaratıcılığınızı katmadığınızda sizin için de cazibesini kaybediyor sanki. Bu aralar yaşanan tüm enerji değişimleri ile birlikte hem sağlığınıza hem de günlük temponuza yeni bir bakış açısı ile bakıp çözüm arayışına girebilirsiniz.

İyi haftalar….

Sevgili Balıklar, 2 Temmuz’da yaşanacak Güneş Tutulması ile birlikte kalbi boş olanlar için yepyeni bir aşk hikayesi başlayabilirJ Güneş tutulmaları çok kuvvetli Yeni Aylardır ve Yeni Aylar adı üstünde yepyeni başlangıçların vaktidir. Kuvvetli ve hızlı bir başlangıç ile kalbinizdeki kıpırtılar artabilir. Tabii hayattan aldığınız keyif ve mutluluk da paralelinde değişkenlik gösterip ve sanki ayaklarınızın yerden kesildiğine tanıklık edeceğiniz bir döneme başlayabilirsiniz.

İyi haftalar…

About the Author:

Comments are closed.