May 26

27 MAYIS – 2 HAZİRAN 2019 HAFTASI GÖKYÜZÜ YORUMLARI

Mayısın son, Haziranın ilk günlerini yaşarken, gök yüzünde ciddi geçişlerin olmayacağı bir haftadayız…Tabii gezegen geçişleri olmasa da, bizi Temmuz ayındaki Tutulma dönemine hazırlayan bir aya başladığımızı unutmamalıyız. Bu ay hayatınızda ivme kazanan konular, önümüzdeki dönemde de temel gündem maddeleriniz olacaktır.  Bu hafta, gökyüzünde İkizler burcu ruhu hakimken, mantığımızı ön plana alarak hareket etmeyi daha çok tercih edeceğiz. Fakat tabii Haziran ayının sonuna geldikçe duygularımız kararlarımızda yavaş yavaş daha ağır basmaya başlayacak…

Sağlıklı, huzurlu, aşk dolu bir hafta dilerim…

Sevgili Koçlar, bu yıl genelinde, yurtdışı planları, almak istediğiniz eğitim konuları ve hobilerinizi geliştirebilmek adına şanslı ve uyumlu enerjiler altındasınız. Eğer herhangi bir alana ilgi duyup, kendinizi geliştirmek niyetindeyseniz değerlendirin derim…

Chiron(Kiron)’un Koç burcundaki seyahati kendinizle ilgili eleştirilerin dozunu biraz arttırmanız sebep olabilir. Siz kendi istek ve tercihlerinizi çoğu zaman daha ön planda tutup, harekete geçmeyi tercih etseniz de bu yıllar etrafınızdakilere de kulak verip, dengeleri tutturduğunuzda daha huzurlu olduğunuzu hissedebileceğiniz yıllar.

Keyfinizin bol olduğu, sağlıklı, huzurlu, mutlu bir hafta dilerim.

Sevgili Boğalar, Güneş sizin burcunuzdan ayrıldı ve İkizler burcuna geçti. Bu geçtiğimiz bir aylık süreçte hayatınıza dönüp baktığınızda hangi konularda büyük değişiklikler yaşadıysanız bu konular bir yıl daha gündeminizde kalacaktır ta ki Güneş tekrar Boğa burcuna gelene kadar…

Uranüs ve Venüs Boğa burcunda seyahat etmeye devam ediyor. Kendinizle ilgili farkındalıklarınıza yaratıcı ve farklı bir gözle bakmaya başladığınız bir süreç başladı. Beklenmedik değişiklikleri hayatınıza çekebilirsiniz. Tabii finansal konular temel gündem maddelerinizden biri olmaya devam ediyor. Özellikle kendi emeklerinizle kazandığınız para konusunda çevrenizdeki insanların sayısı artabilir…

Keyfinizin bol olduğu, sağlıklı, huzurlu, mutlu bir hafta dilerim.

Sevgili İkizler, sizin döneminizi yaşıyoruz. Gökyüzü aşina olduğunuz enerjiler ile dolu…Hem Güneş hem de Merkür ikizler burcunda seyahat ederken, size de ciddi bir rasyonellik veriyor. Olaylara tam da istediğiniz gibi çoğunlukla mantığınızla yaklaşıp, duygularınızı çok sokmadan ilerliyorsunuz. Haziran’ın sonuna kadar da böyle devam edeceğe benziyorsunuz. Fakat unutmamalı ki, enerjiler de hayat gibi sürekli değişir, bir iki hafta sonra duygularınız biraz daha ön plana geçip, salınım göstermeye başlayabilir.

Her konuda rasyonel olmaya özen gösterirken, emekleriniz karşılığında kazandıklarınızda beklenmedik, duygusal tepkiler verebilirsiniz. Mantığınızı hızla devreye alıp, bu salınımlardan uzak durmaya çalışmanızı tavsiye ederim.

Keyifli, sağlıklı, mutlu bir hafta dilerim…

Sevgili Yengeçler, bilinçaltınıza attığınız kaygı ve korkularınızla yüzleşmek durumda kalabileceğiniz bir haftadasınız. Etrafınızdakilerden kaygılarınıza destek olmalarını istemek için de son derece doğru bir hafta olacaktır. Duygularınızın coşup çağladığı hatta sizi harekete geçiren yegane kuvvet olmaya başladığı bu dönemde mantığınızı biraz daha ön plana almanız gerekecektir, zamanın ruhu da bunu yapabilmenize olanak verecektir.

Sizin için aslında çok kritik bir aya başlıyoruz, hem Haziran’ın son haftasında Güneş sizin burcunuza geçecek hem de Temmuz ayında yaşanacak Tutulmalarda başrol alacağınız için şimdiden enerjisi altına girmeye başladığınızı söyleyebiliriz. Bu ay sizin için kritik konular neler ise önümüzdeki uzun bir dönemde bu konular ile yakından ilgilenebilirsiniz.

 

Keyfinizin bol olduğu, sağlıklı, huzurlu, mutlu bir hafta dilerim.

Sevgili Aslanlar,  bu hafta sizin için iş hayatınız veya toplum içerisindeki görevleriniz hakkında çokça kafa yoracağınız bir hafta olabilir. Kafanızdaki düşüncelerin çoğunluğu finansal refahınızı arttırmak ve daha lüks bir yaşama geçebilmek üzerine şekillenebilir. Bu alanda ikili ilişkilerinizi çok etkili kullanıp, güvenilirliğiniz ile ön plana çıkabilirsiniz.

Hayattan aldığınız keyif anlarında artış yaşamaya başlayabilirsiniz. Eğer bekarsanız, aşk hayatınızın da bu dönemde hareketleneceğinden bahsedebiliriz. Eğer hayatınızda biri varsa, 17 Haziran civarı ilişkinizi başka bir seviyeye taşımak veya noktalamak yönünde hareket edebilirsiniz.

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hafta dilerim…

Sevgili Başaklar, iş hayatınızda kendinizi kalabalıklar içerisinde hissettiğiniz, sürekli farklı insanlarla yüz yüze iletişimde olduğunuz bir dönemdesiniz. Fakat bu hareketlilik beraberinde bereketini de getirecektir.

Aileniz, yuvanız ve eviniz ile ilgili şans yanınızda. istediğiniz değişiklikleri yapmak hatta belki ev satın almak için doğru bir zaman olabilir.

Evlilik, ciddi bir birliktelik veya ortaklık konusunda beklenmedik sürprizlere açık olmalısınız.

Sağlık, huzur, aşk, bereket dolu, iyi bir hafta dilerim…

Sevgili Teraziler, günlük rutinlerinizde sanki olayları çok istediğiniz gibi yönetemediğinizi hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kararlarınızı verirken sanki mantığınız sislenip buğulanıyor…Bu sebeple bu dönemlerde günlük işlerinizde çok önemli kararlar almadan önce çevrenizdekilerin fikrine başvurmanız kıymetli olacaktır.

Sağlığınıza dikkat edin, mümkünse her zamankinden biraz daha fazla…

Ailenizden alacağınız maddi destek ile ilgili sizi mutlu edecek gelişmeler olabilir.

Sağlık, huzur, aşk, bereket dolu, iyi bir hafta dilerim…

Sevgili Akrepler, zaman zaman tekrar ettiğim gibi, bu yıl sonuna kadar kendi emeklerinizle kazandığınız para konusunda şans yanınızda olacak. Bu noktada dikkat etmeniz gereken konu şu ki, siz gelirlerinizin artacağını beklerken, bir anda harcamalarınız da kontrolünüz dışında bir artış gösterebilir. Unutmayın gökyüzü iki yönde de çalışır…

Aşk hayatınızda sanki bir masal dünyasında gibi hissediyor olabilirsiniz. Gözünüzün önünde duran bazı gerçekleri görmekte zorlanabilir, hayal dünyanızın ve tutkularınızın çekimine kapılabilirsiniz.

Sağlık, aşk ve huzur dolu bir hafta dilerim.

Sevgili Yaylar, geçen haftada belirttiğim gibi aslında sizin için önemli bir aya başlıyoruz. Konu, ilişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınız. Sizin döneminiz olan kış mevsiminden uzak olsak da, Güneş’in tam karşıt burcunuzdaki hareketi size de ilişkileriniz ile ilgili hareketlenmeler verecektir. 3 Haziran Pazartesi yaşanacak Yeni Ay ile birlikte yepyeni bir ilişkiye başlama kararı bile alabilirsiniz.

Kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız ile sizi biraz uğraştıracak gelişmeler olabilir. İletişim kazaları yanlış anlaşılmaların temelini oluşturacaktır.

Aileniz, eviniz, yuvanızda kontrolünüz dışında gelişmeler yaşanabilir.

Mutlu, sağlıklı, bereket dolu bir hafta olsun…

Sevgili Oğlaklar, her gün yapmanız gereken, gündelik rutinlerinizde çok fazla insanla muhatap olabileceğiniz, her kararınızda mantığınızın fazlaca ön planda olacağı süreç devam ediyor.

Sizin için önemli bir ay Haziran ayı, Temmuz ayında üzerinizde gerçekleşecek Tutulma enerjilerinin temel konularının neler olabileceğini bu aydan hissetmeye başlayabilirsiniz. Tutulma dönemleri Astrolojide çok kritiktir çünkü kişinin hayatının çok farklı bir yöne evrilebileceği kuvvetli enerji değişimleri oluşur.

Sağlıklı, başarılı, huzurlu, mutlu, keyifli, aşk dolu bir hafta dilerim…

Sevgili Kovalar, güzel gelişmeler var…Özellikle aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Çevrenizdeki simaların artması ve hatta değişmesi ile birlikte kendinizi yeni bir aşk macerasında bulabilirsinizJ

Bu aralar fazla ev ekonomisi yapıp, evinizdeki refahı da eş zamanlı arttırmak peşindesiniz. Evinizdeki ve aile fertlerinizle ilişkinizdeki konfor ve güven önemli bir gündeminiz.

Günlük rutinlerinizde olayları fazla duygusal değerlendiriyor olabilirsiniz…

Huzur, mutluluk ve bereket dolu bir hafta dilerim.

Sevgili Balıklar, ailenize yeni üyeler katılabilir…Eviniz içerisindeki nüfusta artış olabilir ve bu sizin mantığınızla değerlendirdiğiniz de tam da istediğiniz durum olabilir.

Hayatınızın kendi kontrolünüz dışında, kadersel bazı değişimler gösterdiği bir süreçtesiniz. Olayları bu aralar çok net analiz edemeseniz de, masal kahramanı gibi hissettiğiniz anlardan sıyrıldıkça gerçeklerle yüzleşeceksiniz.

Kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız veya akrabalarınızla aranızda para konuları oluşabilir.

Bereketli, huzurlu ve mutlu bir hafta dilerim.

About the Author:

Comments are closed.