Tem 29

29 Temmuz – 04 Ağustos 2019 Haftası AstroLogos Yorumları

Zor bir aydan sonra nispeten rahat geçecek, sıkıştığımızı hissettiğimiz konulara çözümler bulabileceğimiz bir aya başlıyoruz. Ayın ilk gününe Yeni Ay ile başlıyoruz. 8° Aslan burcunda gerçekleşecek bu Yeni Ay ile birlikte, harekete geçmekte bizi zorlayan enerjiler yerini çabuk aksiyon almaya yönelik enerjilere bırakacak. Hayat enerjimizin yerinde olduğunu hissedeceğimiz, ikili ilişkilerimizde normalden biraz fazla ego yapabileceğimiz bir dönem bizi bekliyor. Bu ay içerisinde iki çok müjdeli haber var; ilki ayın ilk gününde iletişim ve aklın sembolü Merkür’ün Retro hareketini tamamlaması, ikincisi ise ayın tam ortasında şans ve bereket gezegeni Jüpiter’in Retro hareketini tamamlaması olacak. Yani normalden fazla yaşadığımız iletişim kazaları, sebepsiz bozulan cihazlar, yanlış anlaşılmalar ve şansızlıklara son…

Yükselen burcunuza göre olası Yeni Ay konularına da yazının devamında bulabilirsiniz.

Herkese, aşk, sağlık, huzur, eğlence dolu iyi bir ay ve hafta dilerim…

Sevgili Koçlar, zorlu Temmuz ayının ardından, bu hafta yaşanacak Yeni Ay’da en imrenilecek burçlardan biri sizsiniz! Aşk var, eğlence var, neşe var. Sizi mutlu edecek yeni gelişmelerle dolu bir döneme başlarken Ağustos ayına giriş yapıyorsunuz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu dönemde mutlu haberler alabilirsiniz. Zaten çocuğunuz varsa, onlarla ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aile üyelerinize gösterdiğiniz duygusal yaklaşımınız bu haftada devam edebilir.

İyi haftalar…

Sevgili Boğalar, aileniz ve yuvanız ile ilgili konular bu haftaki Yeni Ay’da gündeminizi oluşturabilir. Konforunuza olan düşkünlüğünüz ile evinizde yenilik yapma isteğiniz artabilir. Tadilat yaptırmak, yeni bir eve geçmek veya evinizdeki keyfinizi arttırmak için yapacağınız geliştirmelerle ilgili yeni projeler gerçekleştirmek odak alanınızda olabilir.

Hakkınızda devam eden bir mahkeme varsa bu ayın ortasından sonra şans sizinle olacak. Prim, kredi gibi alacak-verecek konularında da istediğiniz sonuçları bu ayın sonlarına doğru alabilirsiniz.

İyi haftalar…

Sevgili İkizler,bu haftanın sizin için en iyi haberlerinden biri, yönetici gezegeniniz olan Merkür’ün Retro hareketini tamamlayıp, düz hareketine geçecek olması…İletişim kazaları, kendinizi ifade etme yeteneğiniz, mantığınızla karar vermek istediğiniz konularda alışkın olduğunuz enerjilere geri döneceksiniz.

Kardeşleriniz, yakın akrabalarınız veya çok yakın dostlarınızla yaşadıklarınızda çözüm bekleyen konularda yepyeni gelişmeler oluşabilir ve keyfiniz artabilir.

İyi haftalar…

 

 

Sevgili Yengeçler, zorlu Temmuz ayı enerjilerinin başrolünde olan burçlardan biri sizdiniz. Temmuz boyunca hayatınızın hangi konusunda değişim ve gelişme yaşadıysanız, o konular yıl sonuna kadar şekillenmeye devam edecektir.

Unutmamalısınız ki hayatta hiçbir dönem kalıcı değil, sizi zorlayan dönemlerin, istediğiniz ve hayal kurduğunuz hayata ulaşabilmeniz için gerekli olduğunu unutmamalısınız.

Bu haftaki Yeni Ay ile kendi emeklerinizle kazandığınız gelirlerinizde farklılaşmalar ve yenilikler oluşabilir. Harcamalarınıza da dikkat etmelisiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Aslanlar,Güneş sizin burcunuzda ilerlemeye devam ediyor. Bu Güneş Döngüsü dediğimiz dönemde, hayatınızın size ait olan her hangi bir konusunda isteklerinize ulaşmak için değişim kararı alabilirsiniz. Zaten bu hafta oluşacak Yeni Ay da size bu değişimi müjdeleyecek yeni gelişmeler getirecektir.

İlişkinizde, evliliğinizde veya ortaklığınızda Ağustos ayının ortasına doğru yeni bir evreye geçebilirsiniz. Evlilik kararı almak veya ayrılmak gibi konular gündeminizde olabilir.

İyi haftalar…

Sevgili Başaklar, yapınız gereği fazla düşünerek hayatınızda olmayan sorunları bile varmış gibi hissedebiliyorsunuz. Tabii çok ve detaylı düşünmek bilinçaltınızda bir sürü kaygıyı da beraberinde getiriyor. Geçtiğimiz ay bu kaygılarınıza, duygularınızın da yoğunluğu eklendiği için bazen kendinizi sıkışmış ve daralmış hissetmeniz çok normal. Güzel haber şu ki bu hafta bu kaygı ve korkularınız üzerinde yepyeni enerjiler oluşacak. Sanki daha önce hiç bakmadığınız bir pencereden bakıp, sizi yoran düşüncelerinizle ilgili aksiyona geçebileceksiniz. Harekete geçmek ve planladığınız işlerinizi tamamlamak için de uygun enerjiler altında olacaksınız.

İyi haftalar…

 

Sevgili Teraziler, sizin için mutluluk çevrenizdekileri mutlu etmek ile başlıyor desem çok da yanılmam. Bu hafta yaşanacak Yeni Ay’da da çevrenizdekileri nasıl mutlu edeceğinize dair fazlaca kafa yorabileceğiniz, empati yeteneğinizi doruklarda kullanabileceğiniz enerjiler altında olacaksınız. Arkadaşlarınızı mutlu etmek çok yüze bir davranış olsa da daha sonra mutsuzluğunuza sebep olabilecek bir hamlede de bulunmamanız doğru olacaktır.

Platonik olarak ilgilendiğiniz birileri varsa, bu hafta beklenmedik bir görüşme söz konusu olabilir.

İyi haftalar…

Sevgili Akrepler,iş hayatınıza dair yeni gelişmelerin oluşabileceği bir dönemdesiniz. Yeni bir sorumluluk, yeni bir ünvan veya yepyeni bir iş teklifi konu başlıkları içerisinde olabilir. Aktif olarak iş hayatında rol almıyorsanız, toplum içerisindeki temel rolünüz hakkında yeni gelişmeler olabilir.

İyi haber şu ki, para evinizdeki seyahatine devam eden Jüpiter, bu ayın ortasından itibaren Retro hareketini tamamlayıp, düz hareketine başlayacak bu da size kendi emeklerinizle kazandığınız maddi gücünüzde şans ve bereket getirecek.

İyi haftalar…

 

Sevgili Yaylar, seyahat etmek, farklı yaşamlar görmek hayatta en keyif aldığınız hobilerinizden biri...Bu hafta ki Yeni Ay’ın da etkisiyle kendinizi ödüllendirmek isteyip, bu konuda yeni bir plana başlayabilirsiniz. Daha önceleri planlamadığınız bir seyahate çıkabilir, yeni yerlerde yeni tecrübeler edinebilirsiniz. Hep öğrenmek istediğiniz bir konuda eğitim almak veya öğretim hayatınızda güzel bir başlangıç da yapmak konular içerisinde yer alabilir.

Jüpiter’in burcunuzdaki seyahati size tüm yıl şans ve bereket getirmeye devam ediyor fakat bu kuvvetli desteği ağustos ayının ikinci yarısından itibaren Jüpiter’in düz harekete geçmesi ile daha çok hissetmeye başlayabilirsiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Oğlaklar,siz de Yengeç burcu gibi, Temmuz ayındaki zorlu enerjileri çok kuvvetli bir şekilde hissettiniz. Tutulmaların etkisi ile hayatınıza başlayan değişim rüzgarları bu yılın sonuna kadar da devam edeceğe benziyor. Aralık ayında bu konuları kapsayacak bir Tutulma daha sizi bekliyor olacak…

Bu hafta biraz daha olumlu enerjilerle dolu gökyüzü ile gerçekleşecek Yeni Ay da sizin için resmi kurumlarla yaşadığınız olaylar gündeminizde üst sıralarda olabilir. Kredi, vergi, prim gibi ödemelerinizde yeni gelişmeler oluşabilir.

İyi haftalar…

Sevgili Kovalar,bir süredir ilişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınız ile ilgili durumlar kafanızın içerisinde dönüp dolaşan konuların başında geliyor…Bu hafta yaşanacak Yeni Ay’da artık bu konularda bir karar alıp, ilerlemek isteği içinde olabilirsiniz. Birlikteliğinizi farklı bir boyuta taşımak veya yepyeni bir ilişkiye başlamak ihtimaller içerisinde olabilir.  Tabii sadece bu Yeni ay değil, bu ay boyunca Güneş’in tam zıttınız olan Aslan burcunda ilerlemesi sizin de hayatınızda yeni gelişmelerin oluşmasına sebep oluyor.

Uranüs’ün bu ay içerisinde Retro hareketine başlayacak olması sizi de kararlarınızda çok beklenmedik yönlere saptırabilir.

İyi haftalar…

 

Sevgili Balıklar, gündelik rutinlerinizi gözden geçirme ve sizi mutsuz eden yerlerini değiştirme zamanı geldi…Her gün yapageldiğiniz işlerinizde artık gelişmediğinizi hissedip farklı bir düzene geçme isteği ile dolabilirsiniz. Bu haftaki Yeni Ay’da size bu konuda destek verici nitelikte olacak.

Sağlığınız ile ilgili mevzuları çok dikkatlice ele almanızı tavsiye ederim.

Yönetici gezegeniniz olan Neptün’ün halen Retro hareketini yapıyor olması sizin bazı gerçekleri sis bulutu içerisinden görmenize sebep oluyor olabilir. Hayatınıza dair çok önemli kararları almadan önce çevrenizdekilerden fikir almanız lehinize olacaktır.

İyi Haftalar...

About the Author:

Comments are closed.