Haz 2

3 – 9 HAZİRAN 2019 HAFTASI GÖKYÜZÜ YORUMLARI

Bayram haftasına Yeni Ay ile başlıyoruz… Haftanın ilk günü 3 Haziran’da İkizler Yeni Ay’ını yaşayacağız. İstanbul saati ile 13:02’de Güneş ve Ay yan yana gelecekler…İkizler burcu enerjisi, etrafımızdaki insanlar, kalabalıklar, akıl, iletişim ve düşünme modelimiz ile ilişkilendirildiğinden bu alanlarda yenilikler yaşayabiliriz. Yeni Ay’ın yükseleni Başak burcu olacak. Dolayısıyla bu Yeni Ay’da Başak, Balık, İkizler ve Yay burcundakiler başroldeler.

Bu hafta Merkür, Yengeç burcuna geçecek. Kararlarımızda ve iletişim tonumuzda “duygusallık” artabilir.

Haftanın son gününde Venüs’ün İkizler burcuna geçişi ile ikili ilişkilerimizde daha fazla iletişim içerisinde bulunmayı isteyebiliriz. Kalabalıklar halen vazgeçilmezimiz.

Herkese, sağlık, huzur, eğlence ve sevgi dolu bir bayram dilerim.

Sevgili Koçlar, bu haftanın başında yaşanacak Yeni Ay’da sizin için kritik konular, kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız, iletişim kanallarınız ve akrabalarınız olacak.  Yaşayabileceğiniz yenilik enerjisinin ve değişikliğin tam olarak ne olacağını bilemesek de yukarıda bahsettiğim konularda bir yenilik enerjisi sizi bekliyor. Etrafınızdakilerle daha yoğun bir iletişim trafiği içerisinde olabilirsiniz.

Hobileriniz, eğitim hayatınız veya yurt dışı konuları ile ilgili şanslı dönem devam ediyor, iyi değerlendirin.

İyi Bayramlar…

Sevgili Boğalar, bu hafta da ikili ilişkilerinizde kendinizi çok rahatça ifade edebildikten sonra bu haftanın son gününde Venüs’ün de sizin burcunuzdan ayrılması ile birlikte sizin döneminizi tamamen kapatıp, yoğun bir İkizler burcu etkisi altında olacağız.

Yeni Ay’ın sizin için konusu kendi emeklerinizle kazandığınız gelirleriniz üzerinde olacak…Aslında bu yenilik enerjisine sadece gelir diye bakmak eksik kalabilir, gelirleriniz ve giderleriniz üzerinde bazı yeni gelişmeler beklemek daha doğru olacaktır. Bu arada ailenizden alacağınız maddi destek, kredi borçlarınız veya prim, vergi gibi konularda şanslı bir haftadasınız.

İyi bayramlar…

Keyfinizin bol olduğu, sağlıklı, huzurlu, mutlu bir hafta dilerim.

Sevgili İkizler, Güneş İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sizin gibi haritasında kuvvetli İkizler burcu baskısı olanlar için önemli bir haftaya daha başlıyoruz. Hayatınızın sizi diğer insanlardan ayıran herhangi bir alanında bir yenilik yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki bir yıl boyunca sizi yakından ilgilendirecek bu değişim enerjisinin etkisine çoktan girdiniz bile...Görünüşünüz, işiniz, eviniz konu her ne olursa olsun, akılcı ve mantıklı kararlar almanız büyük olasılıklar içerisinde çünkü yönetici gezegeniniz Merkür'de İkizler burcunda ilerliyor ve size destek veriyor.

Tabii Jüpiter'in de bu dönemde size ilişkileriniz konusunda destek verdiğini unutmamak lazım.

İyi bayramlar…

Sevgili Yengeçler, gökyüzü sizin döneminize hazırlanıyor…Bu hafta Merkür’ün de geçişi ile birlikte hazırlıklar hızlanacak. Bu yaz sizin için kritik bir yaz olacak. Kendinizle yüzleştiğiniz, hayatınızın gidişatında yeni kararlar alabileceğiniz bir süreçtesiniz. Her ne kadar “kararlar alabileceğiniz” desem de bazı gelişmelerin sizin dışınızda yaşanabileceği gerçeğini de kabul etmek lazım.

Bilinçaltınızdaki kaygı ve korkularınızın üzerine gidebileceğiniz, yüzleşebileceğiniz, yeni bakış açıları geliştirebileceğiniz bir haftadasınız.

Fazla duygu yüklü olduğunuzu hissettiğinizde mantığınızı biraz daha ön plana çıkarmanız faydanıza olacaktır.

İyi Bayramlar…

Sevgili Aslanlar,  çevrenizde çok sayıda arkadaşınızın olacağı hatta yepyeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir haftadasınız. Bu Yeni Ay’da yenilik enerjisi size çevrenizi yenilemek veya halihazırdaki arkadaşlarınız hakkında yeni farkındalıklar kazanmanıza yol açabilir. İletişim kanallarınız artabilir, bambaşka boyuttan olayları değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Sizin için keyifli ve sürprizlerle dolu bir bayram haftası olacak gibi duruyor, tadını çıkartın. Aşk hayatınızda da şans yanınızda…

İyi Bayramlar…

Sevgili Başaklar, bu haftanın ilk gününde yaşanacak Yeni Ay ile birlikte iş hayatınız veya toplum içerisindeki görevlerinizde yeni gelişmeler olabilir. Gerçi bayram tatili sebebi ile iş hayatından uzak kalsanız da daha sonraki dönemde işlerinizi geliştirebilecek yeni tanışıklıklar yaşayabilirsiniz. Sizin hayata fayda katmak, başarılı olmak ve çalışma misyonunuz evinize de bolluk, bereket olarak yansıyor; daha büyük bir eve geçmek, evinizdeki eksiklikleri tamamlamak olası senaryolar içerisinde olabilir. unutmayın ki bu hafta yaşanacak Yeni Ay’ın başrol oyuncularından biri sizsiniz ve kuvvetli etki alacaksınız. Her türlü değişime açık olarak hayatın size hazırladığı sürprizleri çok da düşünmeden kabul etmelisiniz.

İyi bayramlar…

Sevgili Teraziler, bu aralar iş hayatınızda yaşadığınız gelişmelere biraz duygusal tepkiler veriyor olabilirsiniz. Sizin duygusal tepkilerinizin sonucunda belki de çok faydalı olabilecek gelişmelerin önüne geçiyor olabilirsiniz. Merkür’ün de hafta ortasında Yengeç burcuna geçişi ile birlikte bu duygusallığınız bayramdan sonraki hafta iyice artabilir. Sağ duyulu ve sakin kalmanızda fayda var…

Hafta başındaki Yeni Ay yurtdışı konularında, hobilerinizi geliştirmenizde veya tamamlamak istediğiniz eğitimlerinizde size yenilik enerjisi getirecektir.

İyi Bayramlar…

Sevgili Akrepler, genel olarak finansal konularda şanslı olduğunuz bir yıldasınız. Bu haftalarda ailenizden alacağınız maddi destek, vergi, kredi gibi ödemeler konusunda da yeni bazı gelişmeler olabilir. Etrafınızdaki kişilerle yapacağınız yoğun iletişim trafiği ile ödemekle yükümlü olduğunuz borçlar konusunda destek alabilirsiniz.

İlişkinizde, evliliğinizde veya ortaklığınızda genel olarak kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir haftanın içerisindesiniz.

 

İyi Bayramlar…

Sevgili Yaylar, bu haftaki Yeni Ay'da ilişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınız ile ilgili konularda yeni bazı gelişmeler olabilir. Mantıklı bazı kararlar ile ilişkinizi yeni bir düzleme taşıma kararı alabilirsiniz. Tabii yıl boyunca Jüpiter'in şanslı koruması altında olduğunuzdan, her ne yeni gelişme olursa olsun sizin için en doğrusu olacağı aşikar.

Günlük rutinlerinizi yaşarken kendi keyfinizin yerinde olacağından emin olduğunuz çözümler ile ilerlemek konusunda ısrarcısınız. Bu hafta ki bayram tatilinden sonra bu ısrarınız azalabilir...

İyi Bayramlar…

Sevgili Oğlaklar, bu hafta başında yaşanacak Yeni Ay’ın sizin için konusu her gün yapmanız gereken, gündelik rutinleriniz…Yepyeni bakış açıları geliştirerek, daha önce verdiğiniz kararlardan farklı kararlar alabilirsiniz. Tabii akılcı ve ayakları yere basan kararlar olacakları aşikar.

Bu yıl genel olarak hayatınızda önemli değişiklikler yaşayabileceğiniz bir yıldasınız. Esas değişimi ilişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınız üzerinde yaşayacak olsanız da bu konulardaki gelişmeler sizin de farklılaşıp, hatalarınızdan ders almanıza sebep olacak.

İyi Bayramlar…

Sevgili Kovalar, geçen hafta da belirttiğim gibi, bu hafta başında yaşanacak Yeni Ay ile birlikte özellikle aşk hayatınızda keyifli gelişmeler olabilir. Yepyeni bir aşka başlamak, arkadaş çevrenizden birine aslında aşık olduğunuzu anlamak ihtimaller arasında…Zaten aradığı aşkı yaşayanlar için bu keyifli yenilik enerjisi çocukları veya hayata dair keyif anlarında olabilir.

Bilinçaltınızdaki kaygı ve korkularınıza yine fazla hızlı kapılıp, kararlar almaya çok yatkın bir dönemdesiniz fakat sizi kaygılarınızın değil, hedeflerinizin-hayallerinizin yönlendirmesini sağlamalısınız.

İyi Bayramlar…

Sevgili Balıklar, bu haftaki Yeni Ay’ın kahramanlarından biri sizsiniz. Eviniz, haneniz, aileniz ile ilgili yepyeni bir gelişme yaşayabilirsiniz. Kalabalıkları da beraberinde getirecek bu gelişme ile evinizde yaşayan hane halkı sayınız artabilir veya daha geniş bir eve geçebilirsiniz.

Aşk hayatınızda ki gelişmelere çok duygusal tepkiler vermeye devam edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu yaz özellikle bu konuda sizin kontrolünüz dışında kadersel bazı gelişmeler olabilir. Kendinizle ilgili durumları değerlendirirken gerçeklerden uzak çıkarımlar yapabilirsiniz, ailenizin görüşlerine yer vermeniz önemli…

İyi Bayramlar…

About the Author:

Comments are closed.