Eki 7

7-13 Ekim 2019 haftası AstroLogos

İlişkilerimizde her zamankinden daha fazla şüpheci ve kıskanç olabileceğimiz bir dönem başlıyor…

Bu hafta başında Venüs’ün Akrep burcuna geçişi ile birlikte, ikili ilişkilerimizde hem daha tutkulu olabilir hem de her zamankinden daha gizemli ve şüpheci yaklaşımlar sergileyebiliriz. Geçen hafta Merkür de Akrep burcuna geçmiş ve zihnimizin planlar ve düşüncelerle dolu olmasını sağlamıştı.

Bu hafta sonuna doğru, yaklaşan Dolunay etkisi ile kendi mutluluğumuz ile karşımızdakileri mutlu etmek ikilemini daha yoğun yaşamaya başlayabiliriz. Dolunay !4 Ekim’de, İstanbul saati ile 00:07’de 20° Koç burcunda gerçekleşecek. Dolunay anının yükseleni Yengeç burcu olacak. Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlaklar kuvvetli etki alacak burçlar içerisinde olacak.

Herkese, aşk, sağlık, huzur, cesaret ve başarı dolu bir hafta dilerim…

Sevgili Koçlar, bu haftanın sonuna doğru, etkisi altına girmeye başlayacağınız Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşecek… Hayatınızın önemli bir dönemeci ile ilgili bir karar alabilirsiniz. İşiniz, yaşadığınız yer, aileniz hatta fiziksel görüntünüz bile konu başlıklarından biri olabilir. Karar alırken, kendi mutluluğunuz ve ilişkinizin gereksinimleri arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Sizin için bazen zor olsa da, fevri ve anlık çıkışlarınızdan uzak durmak en doğrusu olacaktır, hemen parlamayın…

Kapattığınız her dönem, yeni bir dönemin habercisidir. Dengeleri koruyabildiğiniz iyi haftalar…

 

 

 

 

Sevgili Boğalar, gündelik hayatınızda değişim zamanı…Bir süredir, gündelik hayatınızın genel gidişatı üzerinde planlar yapıp, bazı değişimleri hayatınıza entegre etmeye çalışıyor olabilirsiniz. Bu haftanın sonuna doğru, bilinçaltınızdaki kaygı ve korkularınıza yenilmeden, sizin için neyin doğru olacağına karar verip, ilerleyebilirsiniz. Bir dönemi kapatıp, yepyeni bir döneme başlayabilirsiniz. Evliliğiniz veya varsa ortaklığınız hakkında şüpheci tavırlar sergileyip, sizi düşündüren durumların dürüstlükle ortaya çıkması için harekete geçebilirsiniz.

Keyfinizin bol olduğu, huzurlu bir hafta dilerim.

 

Sevgili İkizler, etrafınızda bir çok insan olması, yıpranmanıza sebep oluyor olabilir mi? Yapınız gereği çevrenizde farklı farklı insanlar oldukça mutlu oluyorsunuz. Bu hafta sonuna doğru bu durumun size keyif mi yoksa sorun mu yaşattığına dair bir sorgulama içerisine girebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde biraz daha kendi isteklerinizi ön plana çıkaracak tavırlar sergileyebilirsiniz. Aşk hayatınızda dengeleri yakaladığınız süreç işlerin yolunda gittiğine tanıklık edebilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa, hayatlarını belirli bir düzene oturtmak için yoğun bir çaba sarf edebilirsiniz.

Şans dolu bir hafta dilerim.

 

 

 

 

Sevgili Yengeçler, bu hafta sonunda yaşanacak Dolunay’ın başrol burçlarından biri sizsiniz! Sizin için önemli bir hafta başlıyor. Özellikle hafta sonuna doğru, aileniz ve iş hayatınız üzerinde kritik değişimlere imza atabilirsiniz. İş hayatınızda sizi değişime zorlayan durumlar oluşsa da, fevri tepkilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Ailenize olan düşkünlüğünüz ile aile bireyleri arasındaki dengeyi kurmak için kendinizi biraz yıpratabilirsiniz. Duygusal yaklaşımlar yerine biraz daha aklı selim ile davranmanız sizin lehinize olacaktır.

Mutlu bir hafta dilerim.

 

 

 

Sevgili Aslanlar, hayata bakış açınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz…Bu hafta sonuna doğru etkisi altına gireceğimiz Dolunay ile birlikte gündeminiz kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, eğitim hayatınız, yurt dışı konularınız veya büyük hayat planınız hakkındaki kararlarınız olabilir. Fevri ve anlık tepkiler ile kendinizi ön plana alarak vereceğiniz kararlarda daha sonra empati yapmak çok geç olabilir. Etrafınıza faydalı olmak gibi önemli bir motivasyonunuz varken, hem kendi isteklerinizi hem de çok yakınızdakilerinin mutluluğunu etraflıca tartarak hareket etmeniz yerinde olacaktır.

Hayallerinizin gerçek olacağı, harika bir hafta dilerim…

 

Sevgili Başaklar, bu hafta sonuna doğru etkisi altına gireceğimiz Dolunay’da özellikle maddi konular hakkında önemli kararlar sizi bekliyor. Şimdiye kadar ki para kazanma yöntemleriniz veya ailenizden aldığınız destek konularında önemli bir dönemeci geride bırakabilirsiniz. Yükselen burcunuzun derecesine göre, bu Dolunayda “ilişki ve ortaklıklar” da önemli bir gündem olabilir. Karşınızdaki ile empati yapmaya özen gösterirken kendi mutluluğunuzdan ödün verdiğinizi hissedebilir, bu davranışınızdan vazgeçebilirsiniz. İlişkilerinizde kapanışlar yaşayabilirsiniz. Tabii her kapanışın yeni bir başlangıç olduğu düşünüldüğünde kapanış yerine yeni ve umut dolu başlangıçlar demeyi tercih ediyorum… Hayatın akışında kalmayı biraz da olsa başarabildiğiniz, aşk, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim.

 

 

 

 

 

 

 

Sevgili Teraziler, Güneş’in üzerinizde parladığı, harika sonbahar günlerini yaşıyoruz. Sizler için yepyeni sevinçler, engeller, hüzünler ve mutluluklar ile geçecek bir Güneş döngüsü yılı başladı. Bir dönemi kapatıyorsunuz. Bu hafta sonuna doğru etkisini hissedeceğiniz Dolunayda da başrollerden biri size ait. Kendiniz, nasıl göründüğünüz, sizi diğer insanlardan ayıran özellikleriniz ve duygularınız hakkında önemli kararlar alacağınız enerjiler altındasınız.

Duygularınızın sizi inciten tarafları hakkında önemli hamleler yapabilirsiniz.

Sağlığınıza özen göstereceğiniz, sanat, huzur, güzellik ve aşk dolu bir hafta dilerim.

 

 

 

 

Sevgili Akrepler, çevrenizdekilerin seslerinin hayatınızda biraz fazla yer tuttuğu bir dönemdesiniz. Siz aslında ne istediğini bilen, kendi hedefleri doğrultusunda hayatını son derece başarılı bir şekilde planlayabilen biriyken, zamanın enerjisinden etkilenerek, çevrenizdekilerden çokça etkilenmeye başlamış olabilirsiniz. Özellikle aşk ve çocuklarınız konusunda bu etkiye son verip, kendi mutluluğunuzu ve kararlarınızı tekrar ön plana almanız faydalı olacaktır. Bu hafta yaşanacak Dolunay ile birlikte, arkadaşlık ilişkileriniz ve aşk hayatınız ile ilgili somut, net kararlar alabilirsiniz.

Şans dolu, iyi haftalar.

 

 

 

Sevgili Yaylar, bu yıla dönüp baktığınızda ne kadar şanslı bir yıl geçirdiğinizi daha net görebilirsiniz. Jüpiter’in duygularınız ve sizin üzerindeki olumlu etkisi ile adeta gökyüzü koruması altındasınız. Aralık sonuna kadar bu durumu lehinize çevirecek hamlelerde bulunabilirsiniz. Maddi konularda dersleriniz bir süre daha devam edebilir; bu süreçte özellikle harcamalarınızı kontrol altına alırken zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda kritik farkındalıklar ile bir dönemi kapatıp, yepyeni bir döneme başlayabilirsiniz.

İyi haftalar.

 

 

 

 

 

Sevgili Oğlaklar, Satürn bu yıl sizi hayatınızdaki önemli dönemeçler ile ilgili test eder nitelikte... Belki de kendi hayatınızdaki yanlışlarınızı sürekli size hatırlatarak, sizi biraz zorlasa da, aslında daha mutlu ve refah bir hayata ulaşmanızı sağlıyor. Okul müdürü gibidir Satürn, biraz zorlar, önemli sınavlar yapar ama mutlaka mezun olmanızı sağlar. Bu hafta sonuna doğru etkisini hissetmeye başlayacağımız Dolunay da, aileniz hakkında kararlar almaya sizi zorlayabilir. Tüm yeni gelişmeleri yaşarken, çevrenizdekilerden destek almak durumunda olduğunuzu ve ilişkileri yönetirken çok daha dikkatli, empati yaparak yaklaşmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız. Başarılı, huzurlu, mutlu, keyifli bir hafta dilerim.

 

 

Sevgili Kovalar, iletişim içerisinde olduğunuz kanallar ve kişilerle hakkında daha önceleri pek de önem vermediğiniz durumlara farklı bir gözle bakmaya başlayabilirsiniz. Hobilerinize vakit ayırmak ve sanatsal bir gözle icra etmek için doğru bir dönemdesiniz. Bu konuda eğitim alarak daha verimli işler yapmak isterseniz gökyüzünün desteğini tam olarak hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızdaki kaygı ve korkularınızın önemli kararlar alırken sizi engellemesine izin vermeden, hayatta her şeyini mümkün olduğu gerçeği ile ilerlemeniz lehinize olacaktır.

Başarılı, huzurlu, mutlu, keyifli bir hafta dilerim.

 

 

 

Sevgili Balıklar, yönetici gezegeniniz Neptün'ün Retro hareketine devam ettiği bu haftalarda, hayatınız hakkındaki bazı gerçekleri çok net göremeyip bir sis perdesi arkasından olayları takip ediyor olabilirsiniz. Hayat enerjinizin normalden daha düşük seyredebileceği bu süreçte, biraz daha planlı ve programlı ilerlemeyi tercih etmeli, kendinizi zorlamalısınız. İş hayatınızda tam da istediğiniz, şanslı gelişmeler olabilir.

İyi haftalar…

 

 

 

 

 

About the Author:

Comments are closed.