Eyl 9

9-15 Eylül 2019 haftası AstroLogos

Hayat sürekli bir değişimden ibaret. Dolunay haftasına girerken, hayatımızda artık bize fayda getirmediğine inandığımız konuları kapatıp, değişime hazır olmamız gereken bir döneme başlıyoruz…

 

Yepyeni bir Eylül haftasına başlarken, Başak burcundaki gezegenlerin bir kısmı Terazi burcuna geçerek; sanatın, estetiğin, karşımızdakileri mutlu edebilmenin gücünü tekrar hatırlatacak. 14 Eylül Cumartesi günü Venüs ve Merkür Terazi burcuna geçecek ve yine aynı gün 21° Balık burcunda etkili bir Dolunay yaşanacak. Balık ve Başak burcundakilerin biraz daha fazla etki alacağı bu Dolunay ile birlikte duygularımız ve düşüncelerimizde detoks yapıp, yepyeni süreçlerin de kapılarını aralayacağız. Bir dönemi kapatıp, yepyeni bir döneme yelken açacağız. Yükselen burcunuza ve burcunuza göre yorumları okuyabilirsiniz.

 

Herkese, aşk, sağlık, huzur, cesaret ve başarı dolu bir hafta dilerim…

 

Sevgili Koçlar, gündelik hayatınızda bazı değişimleri hayatınıza çekerken, bilinç altınızda sizi zorlayan veya endişeye sürükleyen konuları çözümleyebileceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz.

İç güdülerinizle birlikte hızlı karar alıp ilerlemek isterken, gökyüzü sizi biraz daha detaylı düşünmeye sevk edecek. Etrafınızdakilere fayda sağladıkça, sizin de şifalandığınızı fark edeceğiniz bu dönemde ilerlemenize ve istediğiniz hayata ulaşmanızda engel teşkil edebilecek konuları hayatınızdan çıkarma yönünde kararlar alabilirsiniz.

Sağlıklı, huzurlu, başarılı bir hafta dilerim.

 

 

Sevgili Boğalar, arkadaş çevrenizde kritik değişimler planlıyor olabilirsiniz…

Etrafınızdaki arkadaşlarınızın hayatınıza kattıkları veya sizden götürdükleri ile ilgili konuları sorgulayıp, mevcut ilişkilerinize bir süre ara vermeyi düşünebilirsiniz. Tabii yepyeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlıklara yelken açmak da gündeminizde olabilir.

Hayat her zaman sizin kontrolünüz altında gelişmeyeceği için, önemli kararlar almadan önce hayattaki büyük hedeflerinizi ve planlarınızı sorgulamanız yerinde olacaktır.

Aşk hayatınızda bazı değişimler olabilir, aşık olabilirsiniz veya aşık olduğunuzu düşündüğünüz bir ilişkinizi sonlandırmaya karar verebilirsiniz.

Çocuklarınızın hayatlarına fayda sağlamak için emek sarf edebileceğiniz bir haftadasınız.

Keyifli bir hafta dilerim.

 

 

Sevgili İkizler, iş hayatınızda yepyeni bir dönem başlayabilir…

Akılcı kararlar alıp uygulamaya özen gösterirken, biraz da duygularınızın etkisi ile iş hayatınızı baştan şekillendirmek yolunda adımlar atabilirsiniz.

Vereceğiniz bu kararlar aile hayatınızı da yakından etkileyeceği için, rasyonel olanı yapmak konusuna önem vermenizi tavsiye ederim.

Evinizi değiştirmek veya bazı değişiklikler yapmak da gündeminizde üst sıralarda olabilir.

İkili ilişkiler, evliliğiniz veya ortaklığınızda şans halen yanınızda…

İyi haftalar.

 

 

Sevgili Yengeçler, yurtdışı konuları gündeminizde önemli bir yer alabilir…

Her zaman söylediğim gibi 2019 ve 2020 yılları sizin için değişim ve dönüşümün yoğun olarak hissedileceği yıllar. Her Dolunay dönemi sizi hayatınızın bir konusu ile ilgili biraz daha büyük bir değişime hazırlar nitelikte. Bu hafta yaşanacak Dolunay ile büyük hayat planlarınız, yurtdışı konuları ve eğitim hayatınız hakkında kritik farkındalıklara ulaşabilirsiniz. Bu farkındalıklar da sizi yeni kararlar almaya itebilir. Her kapanış yeni bir başlangıçtır bu sebeple kucaklayın değişimi, direnmeyin…

İyi haftalar…

 

Sevgili Aslanlar, bu hafta sonundaki Dolunayda da para konuları ve sizi zorlayan durumlar ile ilgili önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Dolunaylar Astrolojide kapanış enerjileri olarak tanımlanır. Eğer bir mahkeme konunuz varsa veya kredi, vergi gibi bir ödeme konusu gündeminizde ise bu haftalarda sonuçlanabilir veya aldığınız kararlarla yepyeni bir yöne evrilebilir. Kendi emekleriniz karşılığında kazandıklarınızın yoğun bir çalışma temposu sonunda bereketlenerek artacağına şahit olacaksınız.

İyi haftalar…

 

 

Sevgili Başaklar, Güneş üzerinizde parlıyor! Hayatınızın kritik değişimlerden geçtiği bir dönemdesiniz. Ne istediğinize dikkat edin, gerçek olabilir!

Ağustos sonundaki Yeni Ay’dan sonra, hayatınızda yeni bir dönem başlattınız. Konu her ne olursa olsun, bu yeniliği hayatınıza tamamen adapte edebilmek için bir de kapatmak, vazgeçmek durumunda olduklarınız olabilir. İşte bu hafta yaşanacak Dolunay size artık hayatınızdan çıkarmanız gerekenleri işaret edecektir. İlişkiniz yepyeni bir boyuta geçebilir, evliliğinizde kritik bir aşamaya gelebilirsiniz veya ortaklığınızı farklı yerlere taşıma kararı alabilirsiniz. Konu her ne olursa olsun, her sonun yeni bir başlangıç olduğunu unutmayın. Kontrol etmeye çalışmak yerine, yaşadıklarınızın size kattıklarını görmeye çalışın, akışta kalın, deneyin…

İyi haftalar.

 

 

 

Sevgili Teraziler, sizin döneminiz yaklaşırken Merkür ve Venüs sizin burcunuza geçiş yapıyor. Sanat, estetik ve ikili ilişkiler önem kazanıyor…

Bu hafta yaşanacak Dolunay ile birlikte her gün yapageldiğiniz, günlük rutinlerinizi yeniden düzenlemek, hayatınıza yeni bir yön vermek için kolları sıvayabileceğiniz bir sürece girebilirsiniz. Daha verimli ve faydalı olabilmek amacı ile günlük hayatınızı gözden geçirip, bilinç altınızdaki kaygılarınızın sizi daha fazla alıkoymasına müsade etmeden eski defterleri kapatıp, yenilerini açmaya karar verebilirsiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Akrepler, arkadaşlarınızla geçirdiğiniz vaktin kaliteli ve herkes için faydalı olması konusuna vereceğiniz önem artabilir. Aşk hayatınızda olayların gidişatını değiştirmeye çalışmak yerine, kendinizi hayatın akışına bırakmayı tercih edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yurtdışı planlarınız, büyük hayat görüşünüz ile ilgili durumlarda duygu ve tutkularınızın etkisi ile yeni kararlar alabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmanın lehinize olacağı bir süreçtesiniz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Yaylar, iş hayatınız bu aralar önemli gündem maddelerinizden biri olabilir. Büyük emek sarf ederek başardıklarınızın tadını çıkarıp, yepyeni bir evreye geçmek için yüksek motivasyon sergileyebilirsiniz. Bu hafta ailenizin de verdiği destekle bir dönemi kapatıp, çok daha şanslı bir döneme adım atabilirsiniz. Gökyüzünün koruması altında geçireceğiniz bu iki aylık süreçte ne istediğinize dikkat edin, gerçekleşebilir!

İyi haftalar.

 

 

Sevgili Oğlaklar, Satürn, Astroloji'de "Okul Müdürü" gibi işlev gösteren bir gezegendir. Bazen zorlar, sıkıştırır ama sonunda çok daha refah bir hayata ulaşabilmeniz için çabalamanıza olanak verir. Satürn’ün Mart 2020 yılına kadar Oğlak burcunda yaptığı seyahat, sizi bazen zorlasa da muhakkak mükafakatını da alacaksınızdır. Hayatınızın sizinle ilgili herhangi bir konusunda, duygularınızda bazen çok sıkıştığınızı hissetsenizde, geçmişte aldığınız dersleri her zaman ön planda tutup, doğru hareketler yapmaya özen göstererek bu dönemi geçebilirsiniz. İyi haber şu ki, bilinçaltınızdaki kaygı ve korkularınızla nasıl başa çıkabileceğinizi biliyor ve olumsuzluklardan bir şekilde sıyrılabiliyorsunuz.

İyi haftalar…

 

Sevgili Kovalar, beklenen hafta geldi...Eğer bir dava veya resmi bir durumun sonuçlanması yönünde bir beklentiniz varsa, bu hafta veya önümüzdeki hafta başında sonuçlanabilir. Akılcı ve rasyonel yaklaşımlarla sonucun lehinize dönmesi de kolaylaşacaktır. Gelirlerinizde kontrolünüz dışında gelişmeler olabilir. Önemli bir karar almadan önce çevrenizdekilerin fikirlerini de almanız lehinize olacaktır.

İyi haftalar…

 

Sevgili Balıklar, hayatınıza yeni bir yön çizmek gibi bir planınız varsa, tam zamanı...Sizi artık mutlu etmediğini düşündüğünüz olayları kapatıp, yepyeni bir başlangıç yapmak için kolları sıvayabilirsiniz. İlişkiniz, evliliğiniz veya ortaklığınızda vereceğiniz akılcı kararlarla, bir dönemi kapatıp, bir ileri seviyeden devam etme kararı alabilirsiniz. Neptün'ün geri hareketi sebebiyle, bazı gerçekleri bulanık görebileceğiniz bu dönemde, çok kritik kararlar almadan önce çevrenizdeki güvenebileceğiniz kişilerden destek almanızı tavsiye ederiz.

İyi haftalar…

 

 

About the Author:

Comments are closed.